„Godzilos“ tęsinys liko be režisieriaus

„Godzilos“ tęsinys liko be režisieriaus

Fantastinio filmo „Godzila“ (angl. „Godzilla“) režisierius Garethas Edwardsas atsisakė toliau bendradarbiauti su studijomis „Legendary Pictures“ ir „Warner Bros.“ ir nerežisuos 2014 m. kino hito tęsinio. Apie tai praneša portalas „Deadline“.

Neskelbiama, dėl kokios priežasties režisierius atsisakė režisuoti „Godzilą 2“, tačiau žinoma, jog abi pusės išsiskyrė draugiškai. Studija „Warner Bros.“ tikisi, kad ateityje jie dar padirbės prie kokio nors bendro projekto.

Artimiausiu režisieriaus filmu tapo šalutinis „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) projektas, kuris kino ekranus pasieks jau šių metų gruodžio mėnesį. Būtent po jo premjeros kino kūrėjas norėjo pradėti darbus susijusius su „Godzila 2“.

Matyt Garetho Edwardso išėjimas iš projekto pastūmė studiją perkelti antrosios serijos premjerą iš 2018 metų į 2019 m. kovo 22 dieną. Dabar studija ieškos naujo kino kūrėjo, kuris perims režisieriaus vairą. Taip pat planuojama, jog 2020 metais pasirodys ir trečioji dalis, kurioje susitiks legendiniai monstrai – Godzila ir King Kongas.

Pirmasis „Godzilos“ filmas, pasirodęs 2014 metų gegužę, visame pasaulyje užsidirbo solidžius 530 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles