Bus sukurtas šalutinis „Savižudžių būrio“ filmas apie Harli Kvin

Bus sukurtas šalutinis „Savižudžių būrio“ filmas apie Harli Kvin

Atrodo, kad iš to, ką matėme anonsuose, aktorė Margot Robbie ir jos suvaidintas komiksų personažas Harli Kvin pavogė iš „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad“) visą dėmesį. Pasak portalo „The Hollywood Reporter“, tą patį galvoja ir studija „Warner Bros.“, kuri ruošiasi sukurti šalutinį filmą apie šią be galo komiksų gerbėjų mylimą veikėją.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, filmas nebus visiškai skirtas Harli Kvin personažui, tačiau būtent jis taps esminiu juostos akcentu. Be Harli Kvin filme turi pasirodyti nemažai kitų moteriškų „DC“ komiksų personažų – tiek antagonisčių, tiek protagonisčių. Tikėtina, jog būsimame filme pasirodys ir Batgirl.

Aktorė Margot Robbie ir vėl turės atlikti Harli Kvin rolę, tačiau jai dar atiteks ir prodiuserės pareigos. Kaip pranešama, būtent ji studijai „Warner Bros.“ pasisiūlė  imtis šio projekto po to, kai pati nuodugniai ištyrė ir įsimylėjo „DC“ komiksuose pristatytus moteriškus personažus.

Nors projektui yra duota žalia šviesa, tačiau jo likimas priklausys nuo jau rugpjūčio mėnesį pasirodančio „DC“ komiksais paremto „Savižudžių būrio“. Jeigu šis filmas taps hitu, tai akivaizdu, kad šalutinis projektas į kino ekranus atkeliaus labai greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles