Aktoriai Ronas Perlmanas ir Michaelas Pittas vaidins dramoje „Bėk su medžiojamuoju“

Aktoriai Ronas Perlmanas ir Michaelas Pittas vaidins dramoje „Bėk su medžiojamuoju“

Aktoriai Ronas Perlmanas ir Michaelas Pittas prisijungia prie aktorių komandos ir filmuosis indie tipo dramoje „Run With the Hunted“ (liet. „Bėk su medžiojamuoju“). Aktoriai papildys komandą, kurioje jau yra Williamas Forsythe‘as, Markas Boone‘as Jaunesnysis, Bradas Carteris ir Dree Hemingway.

Filmas „Bėk su medžiojamuoju“ pasakoja apie jaunuolį, kuris nužudo žmogų, norėdamas apsaugoti savo geriausią draugę ir yra priverstas palikti savo gimtąjį miestą bei draugę. Praėjus penkiolikai metų, jis pamiršta savo praeitį ir prisijungia prie vietinės grupuotės. Kai jo vaikystės geriausia draugė persikelia į kitą miestą ieškodama darbo ir įsidarbina pas privatų tyrėją, jos dėmesį patraukia pranešimas apie „dingusį“ berniuką ir galiausiai ji pati imasi misijos surasti savo draugą, kuris išgelbėjo jai gyvybę.

„Labai įvairi filmavimo komanda, kurią surinkome, į šį filmą atsineš visą tą įvairovę ir mes nekantraujame papasakoti šio filmo istoriją, būtent su šia grupe žmonių, kurioje yra ir aktorių veteranų, ir naujokų,“ – komentavo filmo „Bėk su medžiojamuoju“ režisierius Johnas Swabas.

Pirmoji šio režisieriaus kūrybinė naujovė buvo dainininkas Marilynas Mansonas, kuris vaidino režisieriaus 2016 m. filme „Let Me Make You a Martyr“ (liet. „Leisk man paversti tave kankiniu“). J. Swabas, kartu su Jeremy M. Rosenu, taip pat ir prodiusuos naująjį projektą po kompanijos „Roxwell Films“ sparnu. Be jau paminėtos filmavimo komandos, juostoje taip pat vaidins ir aktoriai Slaine‘as, Bradas Carteris, Kylie Rogers, Sam Quartin bei Gore‘as Abramsas. Daugiau informacijos apie tai, kada tiksliai turėtumėme sulaukti šio filmo, dar nėra, tačiau tai tikriausiai nutiks jau 2019 m., praneša „The Hollywood Reporter“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles