Julia Roberts ir Lucas’as Hedges’as vaidins kartu?

Julia Roberts ir Lucas’as Hedges’as vaidins kartu?

Julia Roberts ir „Mančesteris prie jūros” (angl. „Manchester by the Sea”) jaunoji žvaigždė, oskaro nominantas Lucas’as Hedges’as  turėtų vaidinti kitais metais pasirodysiančioje juostoje „Benas grįžta” (angl. „Ben is Back”). Šio filmo režisierius ir scenaristas bus Peter’is Hedges’as , kuris anksčiau rašė scenarijus filmams „Kas graužia Gilbertą Greipą” (angl. „What‘s eating Gilbert Grape”) ir „Apie berniuką” (angl. „About a Boy”).  Atkreipėt dėmesį į pavardes? Taip, juostos režisierius yra aktoriaus Lucas’o tėvas.

Filmo veiksmas pasakos apie Ben‘ą Burns’ą, kuris Kalėdų vakarą netikėtai grįžta namo pas savo šeimą. Ben‘o mama, Holly Burns, maloniai sutinka grįžusį sūnų, tačiau ji nujaučia, jog ne viskas yra gerai. Ateinančios 24-ios valandos negrįžtamai pakeis šeimos likimą, o akyloji Holly darys viską, kad išsaugotų šeimą nuo griūties.

Šią dramą planuojama pradėti filmuoti šių metų gruodį Niujorke. J. Roberts šis laikotarpis nusimato išties įtemptas, mat aktorė taip pat turėtų filmuotis Amazon studijos dramoje „Grįžimas namo” (angl. „Homecoming”) ir  R. J. Palacio bestselerio ekranizacijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles