Paskelbta naujo Clinto Eastwoodo filmo premjeros data

Paskelbta naujo Clinto Eastwoodo filmo premjeros data

87-erius skaičiuojantis Clintas Eastwoodas dar turi parako ir toliau režisuoja filmus. Jo naujausias darbas „15:17 traukinys į Paryžių“(angl. „15:17 to Paris“) pasakos apie tris amerikiečius kariškius, kurie sustabdė teroro išpuolį traukinyje Europoje 2015-aisiais.

Filme pasakojama istorija parodys iš arčiau, kaip atrodė trijų Jungtinių Amerikos Valstijų karinių pajėgų narių kelionė traukiniu iš Briuselio į Paryžių, kurios metu buvo planuojama įvykdyti teroristinį išpuolį. Narsūs vyrai nepasimetė ir kovojo su teroristais, sėkmingai sustabdydami jų planus. Eastwoodas profesionalių aktorių nesamdė – pagrindinius vaidmenis atliks būtent tie patys kariai, kurie ten ir buvo – Anthony Sadler, Alek Skarlatos ir Spencer Stone.

Siužetas paremtas knyga „15:17 traukinys į Paryžių: tikra teroristo, traukinio ir trijų Amerikos didvyrių istorija“(angl. „The 15:17 to Paris: The True Story of a Terrorist, a Train and Three American Heroes“), kurią ir parašė patys istorijos herojai Sadler, Skarlatos ir Stone, padedami Jeffrey E. Stern. Knygą filmui adaptavo Dorothy Blyskal.

Taip pat juostoje pamatysime ir Jenna Fischer, Judy Greer, Ray Corasani, Paul-Mikél Williams, Max Ivutin, Bryce Gheisar, Cole Eichenberger  ir William Jennings.

Filmo premjera – 2018-ųjų vasario 9d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles