„Deadpoolas“ gavo premjeros datą

„Deadpoolas“ gavo premjeros datą

Greičiausiai mylimiausias „Marvel“ komiksų veikėjas Deadpoolas galiausiai išlindo iš nesėkmingo filmo kūrimo liūno ir pagaliau gavo oficialią premjeros datą – 2016 m. vasario 12 diena. Galima teigti, kad ši naujiena – viena svarbiausių šiais metais, nes filmas buvo laukiamas labai ilgai, scenarijai buvo rašomi ir perrašomi, tačiau nė viena studija nesiėmė šio projekto. Galiausiai 2009 m. filme „Iksmenai: pradžia. Ernis“ pasirodęs Deadpoolas dar ilgam užstabdė filmo kūrimo procesą.

Dabar viso pasaulio gerbėjai gali džiaugtis – Deadpoolas tikrai bus. Visam kūrimo paradui vadovaus Timas Milleris. Jis nėra itin smarkiai pasižymėjęs režisierius, tačiau jau kartą už trumpametražį filmą „Gopher Broke“ buvo nominuotas auksinei Oskaro statulėlei.

Dar nėra aišku, kas atliks pagrindinį vaidmenį juostoje apie ilgaliežuvį ir šmaikštų superdidvyrį (ar anti-herojų), tačiau labiausiai tikėtina, kad juo taps tas pats Ryanas Reynoldsas, kuris ir buvo pasirodęs kaip pirmasis Weidas Wilsonas (taip pat žinomas, kaip Deadpoolas).

Filmo kūrimo procesas pajudėjo po to, kai internete pasklido nutekinta bandomoji filmo versija. „Tai yra nuostabus pavyzdys, kaip teisingai panaudoti Facebookas ir Twitteris gali tiesiog nuversti kalnus ir išjudinti tokį ilgai užsistovėjusį procesą“, – duodamas vieną interviu teigė aktorius R. Reynoldsas.

Kadangi juostos premjeros jau pasirodė, o režisierius aiškus, galima tikėtis, jog pirmųjų patvirtintų aktorių sulauksime jau artimiausiu metu.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Agnius / 2014 rugsėjo 20

    Nors žinia, aišku, labai džiugi, bet vis dėlto reiktų paminėti tai, kad tas klipas yra akivaizdžiai sugeneruotas kompiuteriu. Tai tikrai nėra reali medžiaga iš kokio nors filmo (nebent yra kažkoks CGI Deadpool filmas, apie kurį aš nesu girdėjęs?).

    O dėl aktoriaus – manau, visai tinkamas variantas. Tiesa, tai, ką jie iš Deadpool padarė per „Iksmenus“, buvo tikrai pasibaisėtina ir nė kiek į tikrąjį veikėją nepanašu. Viliuosi, kad tokios klaidos šiame filme nepasikartos.