Benedictas Cumberbatchas vaidins Antrojo pasaulinio karo filme „Karo magas“

Benedictas Cumberbatchas vaidins Antrojo pasaulinio karo filme „Karo magas“

Mažai yra geriausių Holivudo aktorių, nevaidinusių Antrojo pasaulinio karo metais vykstančiame filme. Dar mažiau yra tokių kaip Benedictas Cumberbatchas, kuris vaidins dar viename projekte, nagrinėjančiame būtent šį laikotarpį.

Kaip antradienį buvo pranešta oficialiai, B. Cumberbatchas vaidins juostoje „Karo magas“ (angl. „The War Magician“), kuri, kad ir kaip keistai beskambėtų, yra paremta tikra istorija.

Aktorius įkūnys pagrindinį veikėją Jasperą Maskelyne‘ą, magą, padėjusį Sąjungininkams laimėti Antrąjį pasaulinį karą. J. Maskelyne‘as subūrė magų grupę, vadinamą „Magiška gauja“ (angl. „The Magic Gang“), kuri sugebėjo sukurti iliuzijas, tariamai pradanginusias tankus ir lėktuvus. Jis kartu sugebėjo apgauti nacius paslėpdamas Aleksandrijos uostą ir, naudodamas veidrodžius, apgynė Sueco kanalą, už ką jis užsitraukė didžiulę Hitlerio nemalonę.

Įspūdingą istoriją yra bandoma ekranizuoti ne vienerius metus. 2003 metais teises į filmą įsigijo Tomo Cruise‘o prodiusavimo kompanija, tačiau ji taip ir nepriartėjo prie filmo kūrimo, net jeigu 2012 metais Markas Fosteris buvo paskelbtas kaip režisierius.

Naujasis filmas režisieriaus kol kas neturi, tačiau jau atrodo tikrai rimtai. Scenarijaus autorius yra Gary‘is Whitta – vienas talentingiausių scenaristų Holivude, parašęs filmą „Elijaus knyga“ (angl. „The Book of Eli“) bei artimiausiu metu pasirodysiantį „Žvaigždžių karų“ šalutinį projektą „Vienišius“ (angl. „Rogue One“).

Primename, kad B. Cumberbatchas vos pernai įkūnijo kitą neįtikėtinai svarbią Antrojo pasaulinio karo asmenybę – filme „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“) jis vaidino karą nulėmusios iššifravimo mašinos kūrėją Alaną Turingą.

Kol kas nežinoma, kada „Karo magas“ pasirodys kinuose. Filmą finansuos studija „StudioCanal“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles