Vasarą pradedamas filmuoti „Tomo ir Džerio“ filmas

Vasarą pradedamas filmuoti „Tomo ir Džerio“ filmas

Ateinančią vasarą bus pagaliau pradedamas filmuoti „Tomo ir Džerio“ filmas, apie kurį buvo paskelbta praeitais metais. Taip pat atskleista daugiau detalių apie kompiuterinės grafikos (CGI) ir vaidybinio filmo junginį, o jų santykis atrodo toks pat, kaip ir visų žinomas katės bei pelės duo, kurį matėme praeityje. Filmas bus režisuojamas „Fantastiškojo ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) režisieriaus Timo Story‘io po to, kai jis užbaigs visus darbus su „Šaftos“ (angl. „Shaft“) serija, kuri taip pat priklauso „Warner Bros.“ Kompanijai.

Tikimasi, kad „Tomo ir Džerio“ filmas bus filmuojamas kažkuriuo metu šią vasarą „Warner Bros.“ studijose, esančiose Livesdene, Anglijoje. Tiksli darbų pradžios data dar nebuvo paskelbta, bet oficialus filmo aprašas buvo išplatintas ir jis skamba taip: „Peliukas Džeris gyvena milžiniško namo, esančio Anglijoje, sienose ir yra susidraugavęs su senyvo amžiaus namo savininkais. Jų unikali, komiška draugystė baigiasi po to, kai senolių pora miršta ir namas yra parduodamas. Kuomet į namą atsikrausto jauna šeima, Džeris daro viską, kad juos išgąsdintų ir užgrobtų jų namus. Bet šeima skubiai priglaudžia valkataujantį katiną Tomą, kad jis padėtų išspęsti kenkėjo problemą. Įspūdingos kovos dėl namo metu Tomas ir Džeris supranta savo augančią meilę šeimai ir pradeda bendradarbiauti, norėdami užkirsti kelią pašaliniams pavojams. Veikdami išvien jie supranta tikrąją šeimos ir draugystės reikšmę.

Tomo ir Džerio patalpinimas į realų pasaulį skamba kaip tikrai nebloga idėja, ties kuria „Warner Bros.“ dirba tikrai sunkiai, bet vaidybinio bei animacinio filmo sintezė – dar įdomiau. Stebint šį studijos bandymą, galime palyginti jį su „Disney“ „Liūto karaliaus“ (angl. „The Lion King“) naująja adaptacija, kurios vizualizacija remsis tik kompiuterine grafika, nors daugelis filmą vadina tiesiog vaidybiniu perdarymu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles