Paaiškėjo daugiau naujienų apie Neillo Blomkampo kuriamą „Roboto policininko“ tęsinį

Paaiškėjo daugiau naujienų apie Neillo Blomkampo kuriamą „Roboto policininko“ tęsinį

Edwardo Neumeierio ir Michaelo Minerio 1987-aisiais sukurtas „Robotas policininkas“ (angl. „RoboCop“) be abejonės yra vienas ryškiausių devinto dešimtmečio veikėjų. Vos po išleidimo filmas tapo kultiniu, tad 1990-aisiais pasirodė „Robotas policininkas 2“ (angl. „RoboCop 2“), o 1993-aisiais – „Robotas policininkas 3“ (angl. „RoboCop 3“). Taip pat reikėtų nepamiršti keleto vaidybinių ir animacinių serialų, komiksų, kompiuterinių žaidimų ir netgi atrakciono. 2014-aisiais, po ilgos pertraukos, Robotas policininkas sugrįžo į ekranus pirmosios dalies perdirbinyje, tačiau kaip ir visi po originalo pasirodę filmai, buvo įvertintas neigiamai. Dabar į šią seriją žengia Neillas Blomkampas („9 Rajonas“ (angl. „District 9“), „Čapis“ (angl. „Chappie“)).

Prieš keletą metų kino fanų pasaulį pradžiugino žinia, kad N. Blomkampas imsis „Svetimo“ (angl. „Alien“) tęsinio, nubrauksiančio visus filmus po Jameso Camerono „Svetimi“ (angl. „Aliens“). Deja, projektas taip ir neišlindo iš vystymo stadijos ir gavome, deja, tik Ridley Scotto „Svetimas: Covenant“ (angl. „Alien: Covenant“). Nusivylęs N. Blomkampas nepaleido minties apie aštunto dešimtmečio legendų pratęsimą ir pernai sužinojome, jog jis režisuos pirmosios „Roboto policininko“ dalies tęsinį.

Duodamas interviu „HN Entertainment, scenaristas Edas Neumeieras atskleidė, jog šiuo metu prie filmo dirba kaip prodiuseris: „Prieš porą metų kalbėjome apie „Robotą policininką“ ir studijai „MGM“ priminiau, jog 1988-aisiais buvome parašę juodraštinį scenarijaus variantą, kurį nutraukė scenaristų streikas. Studijai parodžius iniciatyvą pradėjome ties juo dirbti, o tada prie mūsų prisijungė apie projektą išgirdęs Neillas Blomkampas. Jis sakė, kad tai jo svajonių projektas“.

„Jo mintis yra padaryti rimtą Verhoeveno filmą. Jei Verhoevenas būtų kūręs originaliosios dalies tęsinį, tai turėtų būti tai, ko siekia Neillas. Pažiūrėsime, kaip viskas vyks toliau“ – apie scenarijaus detales neatvirauja jis, pridėdamas, jog N. Blomkampas į filmą planuoja sugrąžinti ir Peterį Wellerį.

Kol kas žinių apie filmo pasirodymo datą nėra.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles