Matthew McConaughey‘is neatmeta galimybės grįžti į „Tikrą detektyvą“

Matthew McConaughey‘is neatmeta galimybės grįžti į „Tikrą detektyvą“

Aktorius Matthew McConaughey‘is norėtų vėl suvaidinti detektyvą Rastiną „Rastį“ Koulą HBO kanalo seriale „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“), rašo „Variety“. Taip jis kalbėjo penktadienį, viešėdamas laidoje „The Rich Eisen Show“.

Laidos vedėjas Richas Eisenas aktoriui priminė, kad kai šis svečiavosi praėjusį kartą, užsiminė, kad jo sugrįžimas į „Tikrą detektyvą“ yra galimas. R. Eisenas paklausė M. McConaughey‘is, ar kas nors per tą laiką pasikeitė.

Aktorius teigė, kad po paskutinio jų pokalbio išplito kalbos, kad jis vaidins trečiajame antaloginio detektyvinio serialo sezone. Pasak M. McConaughey‘io, tai tik kalbos, bet jis pats neatmestų galimybės vėl įsikūnyti į detektyvą Koulą.

„Aš kalbėjau su serialo kūrėju Nicu Pizzolatto. Jis daro mažytę pertrauką nuo to. Bet vėlgi, jei bus geras scenarijus ir mano veikėjas bus jame, aš nedvejosiu nė akimirkos“, – duodamas interviu kalbėjo Matthew McConaughey‘is.

Pirmasis serialo sezonas buvo ypatingai sėkmingas, susišlavęs daugybę nominacijų ir apdovanojimų, tarp jų „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“. Po pirmojo sezono „Tikras detektyvas“ buvo įvardijamas kaip vienas stipriausių kūrinių šiuolaikinėje televizijoje, sulaukęs pagyrų ir iš žiūrovų, ir iš kritikų.

Jei pirmąjį sezoną galėtume įvardinti kaip pakilų, tai antrasis sezonas nusmukdė serialo prestižą. Nors buvo taip pat populiarus tarp žiūrovų, daugelis kritikų nežarstė daug pagyrų. Galbūt toks šaltas dušas šiek tiek atbaidė HBO kanalo vadovybę nuo planų pratęsti serialą trečiam sezonui. Liepos mėnesį kanalo programų direktorius Casey‘is Bloysas teigė, kad jie dar nelaidoja „Tikro detektyvo“ ir tikimasi, kad serialas dar atgims.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles