„Sostų karų“ autorius mano, kad „Vakarų pasaulis“ šįmet buvo geresnis

„Sostų karų“ autorius mano, kad „Vakarų pasaulis“ šįmet buvo geresnis

„Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“) ir „Sostų karai“ (angl. „Game of Thrones“) yra visiškai skirtingi serialai ir atrodytų, kad nėra ko jų lyginti. Tačiau abu šie HBO projektai varžysis dėl „Auksinio gaublio“ apdovanojimo. „Sostų karų“ autorius George‘as R. R. Martinas nusprendė pasisakyti savo tinklaraštyje, kas, jo manymu, šiemet buvo geresnis.

„Esu susijęs su HBO, tad esu sujaudintas, kad abu, ir „Sostų karai“, ir „Vakarų pasaulis“, yra nominuoti šiam didžiuliam apdovanojimui. „Vakarų pasaulis“ bus stiprus konkurentas (nors iš tiesų manau, kad būtent jis ir yra favoritas laimėti).“

Nors abu HBO projektai ir yra įvardijami kaip pagrindiniai kandidatai laimėti statulėlę geriausio draminio serialo kategorijoje, George‘as R. R. Martinas neatmeta galimybės, kad sulauksime ir kiek netikėto laureato.

„Aš esu mokslinės fantastikos gerbėjas, tad man džiugu matyti, kad „Keisti dalykai“ (angl. „Stranger Things“) pateko į nominantų sarašą. Trys iš penkių nominantų yra fantastikos žanro atstovai. Tai dar vienas įrodymas, kiek mes daug pasiekėme šiame auksiniame televizijos amžiuje“, – savo tinklaraštyje rašė kartais „amerikietiškuoju Tolkinu“ vadinamas rašytojas.

Visada džiugu išgirsti George‘o R. R. Martino pasisakymus, tačiau „Ledo ir ugnies giesmės“ (angl. „A Song of Ice and Fire“) knygų sagos gerbėjai tikriausiai norėtų, kad rašytojas mažiau kalbėtų ir pagaliau parašytų paskutines serijos knygas.

Be minėtų projektų, „Auksiniam gaubliui“ šioje kategorijoje taip pat nominuota NBC televizijos drama „Tai mes“ (angl. „This Is Us“) ir „Netflix“ serialas „Karūna“ (angl. „The Crown“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles