Pradedamas filmuoti Guillermo del Toro noir trileris „Košmarų alėja“

Pradedamas filmuoti Guillermo del Toro noir trileris „Košmarų alėja“

Po keleto atidėliojimų bei produkcijos stabdžių, naujasis režisieriaus Guillermo del Toro trileris „Košmarų alėja“ (angl. „Nightmare Alley“) oficialiai pradedamas filmuoti. Prieš dvejus metus laimėjęs geriausio filmo bei režisieriaus Oskarus už netradicišką meilės istoriją „Vandens forma“ (angl. „The Shape of Water“), G. del Toro pasinaudojo naujai įgyta reputacija, kad įgyvendintų kažkada pradėtus, bet neužbaigtus projektus.

„Košmarų alėja“ yra paremtas to paties pavadinimo rašytojo Williamo Lindsay Greshamo sukurtu romanu, o filmas jau buvo išleistas 1947-ais metais. Istorija pasakoja apie sukčių ir psichiatrę, kurie sugalvoja schemą, kaip apmulkinti žmones, kad jiems duotų pinigų. Pats režisierius apibūdina savo filmą kaip noir žanro, o iš vizualinės pusės jam trečią kartą talkina kinematografas Danas Laustsenas, taip pat dirbęs prie „Vandens formos“.

Naujoji „Košmarų alėjos“ ekranizacija taip pat surinko ypač stiprią aktorių komandą. Pagrindinius vaidmenis atliks Bradley Cooperis bei Toni Colette, o prie šalutinių vaidmenų prisideda Rooney Mara, Cate Blanchett bei Willemas Dafoe. Nedaug trūko, kad pagrindinį vaidmenį šiame filme nugriebtų Leonardo di Caprio, tačiau koją pakišo tvarkaraščio konfliktai. Šiuo metu aktorius dirba su Martinu Scorsese jo naujame filme „Killers of the Flower Moon“ (liet. „Mėnulio žiedo žudikai“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles