Keira Knightley grįžta į „Karibų piratus“

Keira Knightley grįžta į „Karibų piratus“

Ketvirtojoje „Karibų piratų“ dalyje „Ant keistų bangų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides“, 2011 m.) Džekas Sperou (akt. Johnny Depp), ko gero, jautėsi pakankamai vienišas, kadangi, neskaitant kapitono Barbosos (akt. Geofrey Rush), buvo vienintelis iš pagrindinių trilogijos herojų, grįžęs į jos tęsinį. Nei Vilo Ternerio (akt. Orlando Bloom), nei Elizabetos Svon (akt. Keira Knightley) „Keistų bangų“ deniuose neišvydome.

Tačiau anot šaltinių, į penktąją piratiškosios odisėjos dalį „Karibų piratai. Numirėliai nepasakoja istorijų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) sugrįš visas originalusis trio. Bent jau tam tikra prasme. Kad „Karibų piratų“ serijoje vėl pasirodys Orlando Bloomas, buvo žinoma gana seniai. Tačiau interneto puslapis TooFab skelbia, kad prie jo prisijungs ir Keira Knightley. Deja, tik „trumpam epizodiniam vaidmeniui, kurį bus galima pamatyti po visų pabaigos titrų“. Taigi, nors penktojoje „Karibų piratų“ dalyje O. Bloomo ir K. Knightley poros neišvysime, tačiau tai, ko gero reiškia, kad ruošiamasi didžiajam Elizabetos Svon sugrįžimui šeštojoje serijos dalyje.

Tiesa, yra ir kita versija. Tarp fanų sklando gandai, kad galbūt serijos kūrėjai Elizabetą numarino ir paskutinis trumpas epizodas parodys, kaip tai įvyko. Ugnį dar pakurstė ir tai, kad penktojoje dalyje matysime jau užaugusį Elizabetos ir Vilo sūnų Henrį (kurį vaidina Brentanas Thwaitesas), pasiruošusį papildyti įgulos gretas. Henris leisis ieškoti savo tėvo Vilo, kuris perėmė Deivio Džounso prakeiksmą ir dabar pats yra „Skrajojančio olando“ kapitonas.

Be jau pažįstamų veidų, naujojoje „Karibų piratų“ dalyje žiūrovai išvys Oskaro laureatą ispaną Javierą Bardemą, kuris vaidins zombį kapitoną Salazarą; juostoje taip pat pasirodys Brentanas Thwaites‘as, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani ir daugelis kitų.

Labai gali būti, kad Elizabetos Svon gerbėjai, neišvydę savo mylimos veikėjos, gali savo antipatiją nukreipti į K. Scodelario, kuri penktojoje „Karibų piratų“ dalyje vaidins mokslininkę astronomę Kariną Smit. K. Scodelario tuoj pat į tai sureagavo, pareikšdama, kad jos personažas jokiu būdu nėra Vijamo Ternerio mylimosios Elizabetos Svon pakaitalas. Ir nors ji nesileido į kalbas apie galimus savo veikėjos romantinius ryšius, interviu „Digital Spy“ ji atskleidė, kad: „panelė Smit keliauja savarankiškai – ji ieško Poseidono trišakio… ir tokiu būdu jos keliai susikerta su Džeko Sperou“. Ji pridėjo, kad žymusis kapitonas „sujaukia viską aukštyn kojomis. Kaip visada. Ir tai smagu!“.  Tad tokie aktorės pareiškimai „Karibų piratų“ gerbėjams leidžia daryti prielaidą, kad Kariną Smit greičiau patrauks ne Vilas Terneris, o Džekas Sperou.

Penktoji dalis kino teatrus pasieks 2017 m. gegužės 24 d.

 

.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles