„Kapitonės Marvel“ filmavimo darbai baigti

„Kapitonės Marvel“ filmavimo darbai baigti

Kapitonė Marvel pagaliau vėl sugrįžo į Žemę. Kitaip tariant – vieno iš artėjančių filmų pagal „Marvel“ komiksus filmavimo darbai baigėsi. Apie tai savo „Twitter“ paskyroje parašė pati Brie Larson – Kapitonę Marvel vaidinanti aktorė. Sutapimas ar ne, bet filmuoti baigta tą pačią dieną, kai kino teatruose pasirodė kitas „Marvel“ komiksų filmas „Skruzdėliukas ir vapsva“ (angl. „Antman and Wasp“).

Brie Larson pasidalino nuotrauka, kurioje matome kalendorių su užbrauktomis dienomis. Paskutinė užbraukta filmavimo darbų diena – liepos šeštoji. Prie sekančios, liepos septintosios, parašytas vienintelis žodis – „namo“  (angl. home). Tai linksmai pavaizduota superherojės dienotvarkė. Po visatos gelbėjimo ji grįžta namo į Žemę, kas ir simbolizuoja filmavimo darbų pabaigą.

Filmas – istorija apie oro pajėgų pilotę Carol Danvers. Nelaimingo atsitikimo metu jos DNR susilieja su nežinomos gyvybės formos DNR ir Carol įgauna neįtikėtinų galių. Padidėja ne tik jos jėga ir ištvermė, ji taip pat įgyja sugebėjimą skristi ir manipuliuoti energija. Savo gebėjimais ji gali būti lyginama su „DC komiksų“ didvyriu Supermenu.

Tai pirmasis ir ilgai lauktas Kapitonės Marvel pasirodymas didžiajame ekrane. Jos emblema jau buvo parodyta filme „Keršytojai: Begalybės karas“ (angl. „Avengers: Infinity war“) papildomoje scenoje po titrų. Tai mums sufleruoja, jog veikėja bus ypač svarbi sekančiame „Keršytojų“ filme. Tačiau filmas taip laukiamas ne vien dėl to. Tai pirmasis „Marvel“ komiksų visatos filmas kuriame pagrindinė herojė moteris.

Montavimo darbai truks dar metus. Juosta kino teatruose pasirodys 2019-ųjų kovo mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles