Markas Hamillas atskleidė, kaip „Žvaigždžių karų“ kūrėjai saugo filmo scenarijų nuo nutekėjimo

Markas Hamillas atskleidė, kaip „Žvaigždžių karų“ kūrėjai saugo filmo scenarijų nuo nutekėjimo

Laikais, kai kone kiekvienas didesnio susidomėjimo sulaukęs filmas susiduria su informacijos nutekėjimu, „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“) išlieka vienu iš nedaugelio kūrinių, apie kuriuos sužinome tik atsisėdę į kino teatro kėdę. Prisiminkime 2016-ųjų „Galia nubunda“ (angl. „The Force Awakens“) – iki premjeros girdėjome tik spekuliacijas ir net anonsas nepadėjo suprasti, ką pamatysime. Tiesa, net ir šią dalį palietė šiek tiek „nekaltų“ nutekėjimų, tokių kaip veikėjų bei vietų konceptų piešiniai ar pora iš toli padarytų nuotraukų iš filmavimo aikštelės. Nepaisant visai pagrįstų nuomonių, jog informacija nutekina pačios kino kompanijos, siekdamos daugiau sklaidos, „Žvaigždžių karų“ žvaigždė Markas Hamillas pasidalijo būdais, kuriais „Disney“ bando apsaugoti filmo scenarijus.

„Šiais laikais tai atrodo lyg darbas slaptoje valstybės organizacijoje, lyg CŽV,“ – ne pirmą kartą apie naująsias „Žvaigždžių karų“ dalis skundžiasi aktorius. „Jie siunčia perrašytus scenarijus į Prahą ant raudono popieriaus (ant tokio lapo atspausdinto teksto nepavyksta nukopijuoti – nuskenavus dokumentą jis atrodo tiesiog juodas – red.), dėl ko skaitant skauda galvą. Kompanijos žmogus atneš man scenarijų ir lauks, kol perskaitysiu ir paduosiu jį atgal. Jokio spaudimo! Dabar negalima scenarijaus pasilikti net per naktį“.

M. Hamillas sako, jog anksčiau būdavo daugiau laisvės, padedančios geriau įsiminti savo veikėjo dialogus. „Kai filmavome „Paskutinius džedajus“ (angl. „The Last Jedi“), jie galiausiai man leido pasilikti scenarijų, tačiau pernakt turėdavau jį užrakinti seife ir nepaleisti iš akių. Aš suprantu – jei scenarijus patektų į viešumą, jis sugadintų patirtį visiems“.

Kalbėdamas apie 9-ąjį serijos filmą aktorius neatviravo, tačiau atskleidė, jog filmavosi jau savaitę ir iki pabaigos liko nebedaug. Dar neaišku, kaip Lukas Skaivokeris grįš į filmą, tačiau dauguma fanų spėlioja, jog jis pasirodys kaip galios šešėlus – panašiai, kaip Obis Van Kenobis originalioje trilogijoje. Dalis, kurią režisuoti sugrįžta J. J. Abrams, pavadinimo dar neturi, o kinuose pasirodys 2019-ųjų gruodžio 20 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles