Prie paslaptingo „The Eternals“ projekto jungiasi ir „Keistų dalykų“ žvaigždė Millie Bobby Brown

Prie paslaptingo „The Eternals“ projekto jungiasi ir „Keistų dalykų“ žvaigždė Millie Bobby Brown

Pasibaigus vienuolika metų trukusiai „Keršytojų“ (angl. „Avengers“) sagai, „Marvel“ leidžia sau atsikvėpti. Šiais metais naujo superherojų reginio iš jų gerbėjai nesulauks, o apie ateities projektus mažai kas žinoma. Studija jau paskelbė, kad nuo 2020-ųjų iki 2022-ųjų metų yra paruošusi išleisti aštuonis filmus, tarp kurių bus visiškai naujos filmų serijos bei superherojai.

Vienas iš labiausiai intriguojančių projektų yra „The Eternals“ (liet. „Amžinieji“), kuris supažindins su dieviškų galių turinčiais ateiviais. Filmas jau turi režisierę Chloę Zhao, kurios repertuare yra kritiškai pasisekęs „Arklių dresuotojas“ (angl. „The Rider“), bei stiprių aktorių komanda su Angelina Jolie, Kumailu Nanjianu ir Richardu Maddenu. Dabar be didelių ceremonijų paskelbta, kad prie grupės prisijungs ir Millie Bobby Brown. Jaunoji aktorė dabar yra ant populiarumo bangos su ką tik pasirodžiusiu „Keistų dalykų“ (angl. „Stranger Things“) trečiu sezonu bei „Godzila: Monstrų karalius“ (angl. „Godzilla: King of the Monsters“).

Komiksų fanai su nekantrumu laukia kitą savaitgalį vyksiančio San Diego Comic-Con festivalio, kuriame „Marvel“ jau paskelbė savo pasirodymą. Kartu su broliais Russo, kurie buvo atsakingi už „Begalybės karą“ (angl. „Infinity War“) ir „Pabaigą“ (angl. „Endgame“), studija yra pasiruošusi atskleisti tolimesnius planus dominuojančiai superherojų filmų serijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles