Q. Tarantino filme „Kartą Holivude“ išvysime ir Al Pacino

Q. Tarantino filme „Kartą Holivude“ išvysime ir Al Pacino

Jau nuo režisieriaus karjeros pradžios Quentinas Tarantino stengėsi, jog jo filmuose vaidintų tie aktoriai, kuriais augdamas žavėjosi pats režisierius. Tai Robertas Forsteris filme „Džekė Braun“ (angl. „Jackie Brown“), Deividas Carradine’as „Nužudyti Bilą“ (angl. „Kil Bill“) filmuose. Naujasis režisieriaus projektas „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) – ne išimtis. Prie komandos ką tik prisidėjo dar vienas kino grandas – Al Pacino.

Al Pacino, kuriam 78-eri, išgarsėjo savo vaidmenimis filmuose „Krikštatėvis“ (angl. „The Godfather“), „Žmogus su randu“ (angl. „Scarface“) bei pelnė Oskarą už filmą „Moters kvapas“ (angl. „Scent of a Woman“). Žinia, jog filme išvysimę Al Pacino, kino pasaulyje sutikta su džiaugsmu.

Apie būsimą vaidmenį kol kas žinoma mažai. Al Pacino vaidins Marviną Švarcą – Leonardo DiCaprio personažo vadybininką. Filme, kuriam scenarijų rašo, režisuoja ir prodiusuoja Q. Tarantino tai pat pasirodys Bradas Pittas, Margot Robbie, Burtas Reynoldsas ir Timothy‘s Olyphantas. Veiksmas vyks 1969-aisiai Holivude, tuo metu, kai mieste siautėjo žudiko Čarlzo Mansono gauja. L. DiCaprio ir B. Pitto vaidinami Rikas Daltonas ir Klifas Būtas – užgesusios TV vesterno žvaigždės. Greitai besikeičiant Holivudui duetas nebesugeba pritapti ir tampa paprasčiausiai nebereikalingi. Aktoriai nesiruošia taip lengvai pasiduoti ir, besistengiant grįžti į didžiuosius ekranus, jų keliai netikėtai susikerta su nusikaltėlių…

Tai pirmasis dviejų kino legendų, Al Pacino ir Q. Tarantino, filmas. Kūrinys savo formatu ir stiliumi bus panašus į kultinį Tarantino „Bulvarinį skaitalą“. Juosta pasirodys 2019-ųjų rugpjūtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles