Hugh Jackmanas galiausiai atsisako savo kultiniu tapusio vaidmens

Hugh Jackmanas galiausiai atsisako savo kultiniu tapusio vaidmens

Po ilgų svarstymų ir kalbų, aktorius Hugh Jackmanas galiausiai tarė žodį. O tiksliau, paleido nuotrauką į socialinį tinklą „Instagram“. Joje matose aktoriaus rankos ir iš vienos jų išlindę ašmenys. Prierašas prie nuotraukos – „Ernis…Paskutinį kartą“.

Australų aktorius galiausiai nusprendė nebetęsti savo karjeros atlikinėdamas tą patį veikėją daugiau kaip dešimtmetį. Nors anksčiau aktorius yra teigęs, kad mielai vaidintų Ernį iki mirties, greičiausiai, išoriniai veiksniai to neskatina. Ne paslaptis, kad aktorius kaskart vaidmeniui turi užsiauginti daug raumenų, taip pakeičiant kitiems filmams paruoštą savo kūną. Nenuostabu, kad tokie dažni pokyčiai yra labai varginantys, ypač atsižvelgiant į tą faktą, kad aktoriui dar visai neseniai buvo atsinaujinęs odos vėžys.

H. Jackmanas savo kultinį personažą jau yra suvaidinęs septyniuose filmuose. Pirmąkart Ernio vaidmenyje jis pasirodė 2000 metais pirmajame „Iksmenų“ filme. Vėliau sekė dar keli serijos filmai, tada – soliniai projektai, trumpa scena „Iksmenai: Pirmoji klasė“ (angl. „X-Men: First Class“) ir dar pernai pasirodęs „Iksmenai: Praėjusios ateities dienos“ (angl. „X-Men: Days of the Future Past“).

Artimiausiu metu aktorius dar planuoja pasirodyti „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“) ir trečiajame soliniame projekte, kuris užbaigs tik Ernio trilogiją. Tai ir turėtų būti paskutinis Hugh Jackmano pasirodymas Iksmenų visatoje ir jis pasirodys 2017 metų kovo 3 dieną.

Artimiausias „Iksmenų“ visatos filmas, kuriame galėsime išvysti H. Jackmaną yra „Iksmenai: Apokalipsė“, kuris pasirodys jau kitų metų gegužę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles