B. Cumberbatchas galėjo ir netapti „Daktaru Streindžu“

Jau už mėnesio pasirodanti naujausia Marvel juosta apie „Daktarą Streindžą“ (angl. „Doctor Strange“) galėjo dienos šviesą išvysti su visai kitu aktoriumi. Pasak „Entertainment Weekly“ pasirodžiusios informacijos, studija taip troško dirbti su Benedictu Cumberbatchu, kad netgi sutiko pavėlinti filmo premjeros datą beveik pusmečiu.

„Marvel“ studija pirmiausia svarstė apie galimybę šiam vaidmeniui prisikviesti Joaquiną Phoenixą, Ryaną Goslingą ar netgi tą patį Jaredą Leto, tačiau filmo režisierius Scottas Derricksonas tarė griežtą žodį: „B. Cumberbatchas yra vienintelis rimtas kandidatas šiam vaidmeniui“.

Pirmiausia studija buvo nusprendusi startuoti su filmu šią kino rinkai niūrią vasarą, tačiau galutinių derybų su aktoriumi dėka, juosta buvo pavėlinta šių metų spalio-lapkričio premjerų laikotarpiui.

„Dažniausiai, jeigu aktorius nesuspėja į traukinį, tai studija pasirenka kitą jiems tinkamą variantą“, – tarė B. Cumberbatchas. „Man asmeniškai didžiausias komplimentas buvo tada, kai jie nusprendė manęs laukti – tai mane itin motyvavo šiam projektui ir darbui su jais“.

Juostoje išvysime dar kino visatoje nematytą veikėją, kuris komiksuose sukasi jau ne vieną dešimtmetį. „Daktaro Streindžo“ istorija pasakos apie į avariją patenkantį chirurgą, prarandantį savo rankų valdymą ir privalantį ieškoti netradicinių būdų pasveikti, suteikiančių jam neeilinių galių.

Filme taip pat išvysime Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Mads Mikkelsen, Rachel McAdams, o premjera numatyta – jau spalio 28-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles