„Seksas ir miestas“ gali sugrįžti

„Seksas ir miestas“ gali sugrįžti

Aktorė Sarah Jessica Parker neatmeta galimybės, kad vienas žinomiausių „HBO“ televizijos produktų gali sugrįžti, praneša „The Guardian“. Tačiau vis dar neaišku, ar sugrįžimas įvyktų televizijoje ar didžiuosiuose ekranuose.

„Seksas ir miestas“ yra žinomas, kaip vienas sėkmingiausių televizijos serialų. Šis kūrinys, buvo vienas iš faktorių, leidusių išpopuliarėti JAV kabelinės televizijos tinklui „HBO“. Serialas truko šešis sezonus ir taip pat turėjo dvi ekranizacijas kine, kurios pasirodė 2008 bei 2010 metais.

Pagrindinės serialo veikėjos, žurnalistės Carrie Bradshaw, vaidmens atlikėja Sarah Jessica Parker teigė, kad nei viena iš pagrindinių aktorių, neatmetė galimybės grįžti ir suvaidinti legendinę moterų ketveriukę.

„Nė viena iš mūsų tam nepasakė ne. Tačiau nežinau ar tai būtų serialas, ar naujas filmas“, – kalbėjo Parker.

Seriale ir filmuose pagrindinius vaidmenis taip pat atliko Kim Cattrall, Kristin Davis bei Cynthia Nixon. Visos pagrindinės aktorės vaidino ir dviejuose „Sekso ir miesto“ ekranizacijose kine. Pirmasis filmas, pasirodęs 2008 metais, sulaukė prieštaringų kritikų vertinimų, tačiau buvo komerciškai sėkmingas – visame pasaulyje uždirbo virš 415 mln. JAV dolerių, kai jo biudžetas tesiekė 65 mln. JAV dolerių. Nenuostabu, kad po dviejų metų pasirodė tęsinys. Šis filmas kritikų buvo sumaltas į miltus, tačiau toliau nešė pelną kūrėjams. Juosta kainavo 95 mln. JAV dolerių, o visame pasaulyje uždirbo 294 mln. JAV dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles