Prie trečiosios „Toro“ dalies prisijungia Samas Neillas

Prie trečiosios „Toro“ dalies prisijungia Samas Neillas

„Jūros periodo parko“ filmų serijoje išgarsėjęs Samas Neillas prisijungė prie trečiosios dalies apie griaustinio dievą „Marvel“ visatoje, praneša „Entertainment Weekly“.

Aktorius kol kas neatviravo kokį vaidmenį atliks filme „Toras: Ragnarokas“ („Thor: Ragnarok“). „Negaliu kalbėti apie tai, ir pasakyti ką vaidinsiu. Jei prasitarsiu, „Marvel“ agentai atvyks ir pagrobs mane bei mano vaikus“, – šmaikštavo aktorius.

Samas Neillas prisidėjo prie būrio žinomų Holivudo aktorių, sudarančių trečiosios „Toro“ dalies komandą. Jeffas Goldblumas, kartu su Neillu vaidinęs „Jūros periodo parko“ filmuose, atliks Didmeistrio vaidmenį. Filme taip pat pasirodys mirties deivę Helą įkūnijanti Cate Blanchett, iš filmų „Selma“ ir „Krydas“ pažįstama Tessa Thompson, kuri atliks Valkirijos vaidmenį. Į trečiąją dalį sugrįš ir Odiną vaidinatis Anthony Hopkinsas bei Idris Elba. Žinoma, pirmaisiais smuikais šioje juostoje vėl gros Asgardo dievus Torą ir Lokį įkūnijantys Chrisas Hemsworthas ir Tomas Hiddlestone‘as . Filme taip pat pamatysime antrojoje „Keršytojų“ dalyje dingusį Halką, kurio vaidmenį atlieka Mark Ruffalo.

Filmo režisierius – Taika Waititi, labiausiai žinomas dėl filmo „Ką mes veikiame šešėliuose“ („What We Do in the Shadows“).

„Toras: Ragnarokas“ kino teatrus pasieks 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles