Charlie‘is Hunnamas iškeliauja į dingusį miestą

Charlie‘is Hunnamas iškeliauja į dingusį miestą

„Anarchijos vaikų“ (angl. „Sons of Anarchy“) žvaigždė, aktorius Charlie‘is Hunnamas po serialo užbaigimo gauna vis daugiau naujų pasiūlymų. Šį kartą jis pasirašė sutarti dėl savo dalyvavimo nuotykių filme „Prarastasis miestas Z“ (angl. „The Lost City of Z“), iš kurio prieš kelias dienas pasitraukė britų aktorius Benedictas Cumberbatchas.

Britų aktoriui B. Cumberbatchui nepavyko suderinti savo darbo grafiko dėl studijos „Marvel“ ruošiamos „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“) komikso ekranizacijos, kurioje jis atliks pagrindinį vaidmenį. Tačiau studija „Paramount Pictures“ nesutriko ir po kelių dienų surado jam pamainą.

Filmas bus paremtas to paties pavadinimo Davido Granno parašytos knygos „Prarastasis miestas Z“ motyvais. Juostoje bus papasakota tikra britų archeologo Persio Foseto istorija, kuris visą savo gyvenimą Pietų Amerikos džiunglėse ieškojo prarastų senų civilizacijų miestų. Iš savo surinktų medžiagų vyras priėjo išvados, jog dar neištirtuose Brazilijos kampeliuose yra kadaise prarastas miestas, kurį senovėje galėjo pastatyti atlantai. 1925 metais jis kartu su savo sūnumi leidosi į šio paslaptingo miesto paieškas ir apie juos daugiau niekas nieko negirdėjo.

Įdomumo dėlei, Fosetas paskutinėje savo žinutėje pranešė, jog jeigu jis arba jo pakeleiviai dings, tai tegul niekas nesileidžia į jų paieškas. Nepaisant jo prašymo, buvo surengtos kelios didelės paieškų ekspedicijos, kurių metu žuvo daugiau nei 100 žmonių. Paslaptingas miestas taip ir nebuvo rastas.

Filme taip pat vieną iš pagrindinių vaidmenų atliks Robertas Pattisonas, o kuruoti projektą pasiryžo Bradas Pittas ir jo prodiuserinė studija „Plan B“. Filmavimo darbai turi prasidėti jau šių metų vasara, o juostos premjera numatyta 2016 metais.

Paskutinį kartą Charlie‘į Hunnamą didžiuosiuose kino ekranuose buvo galima pamatyti fantastiniame veiksmo filme „Ugnies žiedas“ (angl. „Pacific Rim“), o šiais metais jis pasirodo dar viename režisieriaus Guillermo del Toro filme „Tamsi viršūnė“ (angl. „Crimson Peak“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles