Vinas Dieselis patvirtino „Trigubo X 3“ režisierių

Vinas Dieselis patvirtino „Trigubo X 3“ režisierių

Aktorius Vinas Dieselis yra išties labai užimtas žmogus. Be to, kad vaidina, jis dar ir prodiusuoja, o kartu ir smarkiai dalyvauja įvairių projektų kūrimo procesuose. Ypatingai tų, kurie jam yra it vaikai. Tai „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) franšizė ir „Trigubo X“ (angl. „xXx“). Šįkart, duodamas interviu portalui „io9“, V. Dieselis teigė radęs režisierių naujausiam „Trigubo X“ filmui.

Pasak aktoriaus, trečiosios „Trigubo X“ dalies režisieriumi tapo D. J. Caruso. Jį kino mėgėjai geriausiai žino iš jo darbų „Paranoja“ (angl. „Disturbia“), „Sakalo akis“ (angl. „Eagle Eye“) ir „Aš – numeris ketvirtas“ (angl. „I am Number Four“). Ir nors filmas jau gavo režisierių, dar neaišku, ar jo filmavimo darbai prasidės greičiau už „Greitus ir įsiutusius 8“ (angl. „Furious 8“).

„Labai džiaugiuos dėl būsimo „Trigubo X“. D. J. Caruso jį režisuos, o tai yra tiesiog puiku. Dabar esminis klausimas yra, kurį filmą pradėsime pirmą. Ypatingai dėl to, kad aštuntoji „Greitų ir įsiutusių“ dalis jau turi F. Gary Gray‘ų“, – sakė V. Dieselis.

Ir nors režisieriaus priskirimas projektui yra labai svarbus žingsnis filmo kūrimo procese, šįkart, greičiausiai, lenktynėse triumfuos „Greiti ir įsiutę 8“. Priežastis labai paprasta, šis filmas jau turi savo išleidimo datą ir ji nėra jau taip toli. Franšizės tęsinys turėtų pasirodyti 2017 metų balandžio 14 dieną, o „Trigubas X“ savo datos neturi, tik apie jį vis kalbama nuo 2008 metų. Jei laukė tiek, greičiausiai galės palaukti dar metelius, kitus.

Vinas Dieselis artimiausiu metu pasirodys filme „Paskutinis raganų medžiotojas“ (angl. „The Last Witch Hunter“), kuris Lietuvos kinus pasieks spalio 30 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles