Viggo Mortensenas debiutuos kaip režisierius su filmu „Krytis“

Viggo Mortensenas debiutuos kaip režisierius su filmu „Krytis“

Nors garsiausias V. Mortenseno vaidmuo, be abejonės, išliks Aragornas iš „Žiedų valdovo“ (angl. „Lord of the Rings“) trilogijos, aktorius nemiega – užpernai pasirodęs „Šaunusis kapitonas“ (angl. „Captain Fantastic“) figūravo geriausių metų filmų sąrašuose, o šiemet pasirodysiantis  filmas „Žalioji knyga“ (angl. „Green Book“) jau susilaukė nemažai teigiamų išankstinių vertinimų. Dabar skelbiama ir apie tolimesnius aktoriaus planus.

„Žiedų valdovo“ žvaigždė parašė scenarijų filmui „Falling“ (liet. „Krytis“), kuriame atliks vieną iš pagrindinių vaidmenų bei užims režisieriaus kėdę – tai bus pirmoji režisuota aktoriaus juosta. Atskleidžiama, kad filmas bus intymi drama apie sūnaus santykius su senstančiu tėvu. V. Mortensenas vaidins Džoną Peterseną, gyvenantį Pietų Kalifornijoje su partneriu Eriku ir jų įvaikinta dukra Monika. Jo tėtis Vilis („Svetimų“ (angl. „Aliens“) aktorius Lance’as Henriksenas) – seno kirpimo fermeris, apsistoja pas Džoną, kol suras vietą, kurioje praleis ramias pensijos dienas.

Studijos „HanWay“, kuri užsiims filmo platinimu tarptautiniuose vandenyse, atstovė Gabrielle Stewart sako, jog „industrija visada matė Viggo kaip dvasingą menininką. Jis yra talentingas fotografas, poetas ir muzikantas. Viggo parašytas „Kryčio“ scenarijus yra stipri šeimos drama ir džiaugiamės, galėdami būti šio režisūrinio debiuto dalimi“.

Filmo pasirodymo data dar neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles