Luca Guadagnino kurs filmą pagal Bobo Dylano albumą „Blood on Tracks“

Luca Guadagnino kurs filmą pagal Bobo Dylano albumą „Blood on Tracks“

1975-aisiais pasirodęs albumas „Blood on Tracks“ su populiariuoju singlu „Tangled Up in Blue“ laikomas vienu iš geriausių folko muzikanto Bobo Dylano darbų. Nors pats muzikantas tai neigia, daugelis klausytojų laiko albumą autobiografiniu ir pasakojančiu apie jo santuokos patirtis. Dabar „Blood on Tracks“ atgims vaidybinio filmo pavidalu.

Paskutiniame „New Yorker“ interviu, „Suspiria“ ir „Vadink mane savo vardu“ (angl. „Call Me By Your Name“) režisierius Luca Guadagnino atskleidė, kad pastarojo filmo prodiuseris gavo autorines teises į „Blood on Tracks“ ir pakvietė Guadagnino paversti jį filmu. Režisierius sutiko su viena sąlyga – scenarijų turės rašyti Richardas LaGravenese’as, žinomas filmais „Karalius žvejys“ (angl. „The Fisher King“) bei „Laisvės puslapiai“ (angl. „Freedon Writers“).

Per šį pavasarį ir vasarą L. Guadagnino ir R. LaGravenese’as parašė 180 puslapių scenarijų. Filme matysime aštuntajame dešimtmetyje per keletą metų besivystančią istoriją, besiremiančia pagrindinėmis albumo temomis. „Kai jie yra slopininami, mes dramatizuojame jų patiriamas represijas ir tai, kaip jie dėl to jaučiasi“ – apie būsimo filmo veikėjus pasakoja LaGravenese. „Dramatizuojame ir tai, kas nutinka, kai aistros paima viršų“.

Nors filmas dar neturi pavadinimo ir tik žengia pirmuosius žingsnius, naująjį L. Guadagnino filmą „Suspiria“ pamatysime jau šio mėnesio pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles