„Velnio atstumtieji“ tęsinys pradėtas filmuoti

„Velnio atstumtieji“ tęsinys pradėtas filmuoti

Nors kalbų apie siaubo filmo „Velnio atstumtieji“ (angl. „Devils Rejected“) tęsinį buvo ir anksčiau, tačiau tik dabar režisierius Rob‘as Zombie‘is tai patvirtino ir pridėjo, jog filmavimo darbai jau prasidėjo. Režisierius ir muzikantas socialiniuose tinkluose pasidalijo žinute, skelbdamas apie žudynių ir beprotybės tąsą. Taip pat buvo paviešintas ir tęsinio pavadinimas – „Three from Hell“ (liet. tai skambėtų kaip „Trejetas iš pragaro“).

Nors tai vadinama „Velnio atstumtųjų“ tęsiniu, iš tiesų tai bus jau trečiasis režisieriaus filmas apie sadistišką šeimą, kurios priešakyje stovi Kapitonas Spauldingas. Praėjo net 13 metų po paskutinės dalies pasirodymo, tačiau pagrindinė aktorių trijulė neatsisakė ir vėl filmuotis siaubo juostoje. Serijos gerbėjams turbūt įdomiausia sužinoti apie trijulės likimą po antrosios dalies įvykių, tačiau kol kas režisierius neatskleidžia šių detalių. Vis tik nereiktų stebėtis, jeigu filmas įgaus daugiau mistiškų ir antgamtiškų bruožų nei iki šiol.

Kol kas neaiški filmo pasirodymo data, tačiau R. Zombie derasi su „Lionsgate“ ir „Saban Films“ dėl juostos paleidimo kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles