Denis Villeneuve’as baigė filmuoti „Kopą“ – gali būti, jog išvysime ir daugiau serijos filmų

Denis Villeneuve’as baigė filmuoti „Kopą“ – gali būti, jog išvysime ir daugiau serijos filmų

Rašytojo Franko Herberto epinio mokslinės fantastikos romano „Kopa“ (angl. „Dune“) adaptacija, režisuojama kanadiečio Denis Villeneuve’o („Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Blade Runner 2049“), „Atvykimas“ (angl. „Arrival“)), be abejonės bus vienas svarbiausių 2020-ųjų filmų. Paskutinį pusmetį netyla kalbos apie įspūdingą režisieriaus surinktą aktorių komandą, tarp kurių sukasi tokie vardai kaip Oscaras Isaacas, Javieras Bardemas, Joshas Brolinas bei Jasonas Momoa.

1965-aisiais F. Herberto pradėta knygų serija bandyta adaptuoti nekart – aštuntajame dešimtmetyje tai padaryti bandė Alejandro Jodorowsky’is – visa jo istorija, padariusi didelę įtaką tolimesnei Holivudo (ypač „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) bei „Svetimo“  (angl. „Alien“)) raidai, puikiai papasakota dokumentiniame filme „Jodorowsky’o kopa“ (angl. „Jodorowsky’s Dune“). Vėliau projekto ėmėsi Davidas Lynchas, paleidęs savo nesėkmingą viziją 1984-aisiais, 2000-aisiais pasirodė miniserialas, o dabar atėjo D. Villeneuve’o eilė.

F. Herberto sūnus Brianas Herbertas, parašęs 13 „Kopos“ tęsinių (o kažkas skundžiasi, kad „Marvel“ perspaudžia), socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje pranešė, jog D, Villeneuve’as oficialiai baigė filmavimo darbus. „Baigėme filmuoti pirmąjį „Kopos“ filmą ir šią progą jau atšventėme. Dalis aktorių jau dirba su kitais projektais ir džiaugiasi darbu su Denis’u Villeneuve’u“.

Internautai iškart atkreipė dėmesį į B. Herberto žinutės formuluotę, sakančią, jog tai pirmasis „Kopos“ filmas ir laiko tai oficialiu patvirtinimu, jog išvysime ir daugiau serijos filmų, tačiau studija planų dar neatskleidžia.

Filmas kinuose pasirodys 2020-ųjų lapkričio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles