Patrickas Wilsonas ir Vera Farmiga vaidins trečiame „Anabelės“ filme

Patrickas Wilsonas ir Vera Farmiga vaidins trečiame „Anabelės“ filme

Aktoriai Patrickas Wilsonas ir Vera Farminga vėl sugrįš į savo mums jau pažįstamus Edo ir Loreinos Vorenų vaidmenis, naujoje „Išvarymo“ (angl. „The Conjuring“) filmų serijos dalyje „Anabelė 3“ (angl. „Annabelle“).

Aktoriai paranormalių reiškinių tyrėjus Vorenus įkūnija jau nuo 2013 m., kuomet pasirodė pirmojoje „Išvarymo“ dalyje, o vėliau ir antrojoje. Trečioji „Anabelės“ dalis taip pat bus ir 6-tasis filmas „Išvarymo“ filmų visatoje, kaip tai vadina kino kompanija „New Line Cinema“. Penki jau išleisti filmai uždirbo daugiau nei 1,56 milijardo dolerių, o viena naujausių juostų „Vienuolė“ (angl. „The Nun“), tapo vienu pelningiausių šios istorijos filmų, per savaitgalį uždirbusi 359 milijonus dolerių. „Vienuolės“ filmas pasakoja istoriją apie demonišką vienuolę, kuri atgijo iš Edo Voreno paveikslo antrajame „Išvarymo“ filme ir vėliau filme užpuolė Loreiną. O visiems jau gerai žinoma lėlė Anabelė, pirmajame „Išvarymo“ filme buvo pristatyta kaip apsėsta lėlė jų artefaktų kambaryje. Artėjantis filmas „Anabelė 3“ pasakos istoriją apie demoniškos lėlės prisikėlimą, kuri susiranda naują auką savo apsėdimui. Naujasis lėlės taikinys – 10-metė Vorenų duktė Džiudė, kurią vaidina aktorė McKenna Grace.

Gary‘is Daubermanas, kuris taip pat parašė ir šio filmo scenarijų, debiutuos kaip juostos režisierius. Jamesas Wanas prodiusuos su „Atomic Monster Productions“ kompanija, o Peteris Safranas – su „Safran Company“. Vykdantieji prodiuseriai – Michaelas Clearas ir Michelle Morrisey.

Kol kas galutinio pavadinimo dar neturintis trečiasis „Anabelės“ filmas kinuose turėtų pasirodyti 2019 m. liepos 3 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles