Dešimtmetį kurtas „Uncharted“ žaidimo filmas bus pradėtas filmuoti už mėnesio

Dešimtmetį kurtas „Uncharted“ žaidimo filmas bus pradėtas filmuoti už mėnesio

Kalbant apie filmus pagal video žaidimus, populiarios Playstation serijos „Uncharted“ adaptacijos kūrimo pragaras jau kopia į antrą dešimtmetį. „Uncharted“ filmas pirmą kartą buvo paskelbtas 2009-ais metais. Kas sekė po to yra ilga istorija, prikimšta vis besikeičiančių režisierių, istorijos rašytojų, aktorių, projekto atšaukimų ir atgaivinimų bei kūrybinių nesutarimų. Dabar aktorius Tomas Hollandas paskelbė, kad šiek tiek užtrukęs kūrybinis procesas yra baigtas, ir projektas yra pilnai paruoštas filmavimui už mėnesio.

„Uncharted“ serija seka lobių medžiotoją Nataną Dreiką, kurį vaidins dabartinis Žmogus-Voras Tomas Hollandas. Aktorius prie šio projekto yra prijungtas nuo 2017-ų metų. Serijos gerbėjai vis dar skeptiškai žiūri į šį pasirinkimą, nes itin jauna aktoriaus išvaizda netinka pagrindiniam žaidimo veikėjui, tačiau „Sony“ studija planuoja nepaversti šio projekto vienkartiniu ir su pirmuoju filmu pateikti jauną Nataną Dreiką bei jo transformaciją į užgrūdintą nuotykių ieškotoją. Tomui Hollandui talkins Markas Wahlbergas, kuris buvo pirmasis pasirinkimas vaidinti pagrindinį veikėją, tačiau dabar atliks Natano draugo Sulio vaidmenį.

Režisuoti „Uncharted“ filmą buvo paskirti tokie vardai kaip Oskarams nominuotas Davidas O. Russell‘as ar Transformerių „Kamanės“ (angl. „Bumblebee“) režisierius Travis Knightas, tačiau kiekvienas su laiku atsisakė šios pozicijos savanoriškai. Galiausiai sąrašas sustojo ties Rubenu Fleischeriu, atsakingu už „Venom“ bei „Zombių Žemė“ (angl. „Zombieland“). Jis yra septintasis, ir tikėtina paskutinis, režisierius, paskirtas susukti „Uncharted“ filmą. Jei projektas iš tikrųjų įvyks kaip planuota, net dešimtmetį kurta adaptacija, dabar paremta pagal ketvirtąjį ir paskutinį serijos žaidimą, bus išleista 2021-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles