Harrisonas Fordas troško suvaidinti legendinį aukso ieškotoją Džoną Torntoną

Prisijungdamas prie tokių legendinių aktorių, kaip Charlton Heston ir Clarke Gable, kurie vaidino šunis mylintį aukso ieškotoją Džoną Torntoną ankstesniuose nuotykių filmuose „Protėvių šauksmas“ (angl. „The Call of the Wild“), naujausioje rašytojo Džeko Londono to paties pavadinimo 1903 m. išleisto klasikinio apsakymo adaptacijoje pagrindinį vaidmenį nugvelbė Harrisonas Fordas, bet žiūrovų dėmesį aktoriui teks dalintis su jau kompiuterinės grafikos pagalba patobulintu šunimi vardu Bakis.

„Aš manau, kad šis filmas leidžia atskleisti žmonių personažus, kaip ir gyvūnų personažus.“ – sakė H. Fordas stovėdamas ant raudonojo kilimo per filmo premjerą Holivude.

„Nors knyga nepateikia daug Džono Torntono istorijos, tačiau mes sugebėjome įsijausti į šio aukso ieškotojo istoriją, nes ji paraleliai primena šuns Bakio istoriją, o filmo įvykiai suveda šiuos du personažus – Torntonas dėl jų artimų santykių net susigrąžina humaniškumą. Ir iš Bakio jis įgauna drąsos susidoroti su savo gyvenimo dalimis, kurių jis nedrįso liesti prieš prasidedant šiai draugystei.“ – tęsė Harrisonas Fordas. „Taigi ši drama yra gražiai apvali, jei suprantate mano išsireiškimą.“

Nors apsakymas „Protėvių šauksmas“ buvo adaptuotas daugybę kartų, H. Fordas negalėtų išskirti mėgstamiausios filmo adaptacijos, parodydamas didžiulę meilę originaliai knygai.

„Aš net nežiūrėjau kitų filmo versijų, nes norėjau dirbti turėdamas savo savarankišką idėją apie Džoną Torntoną remdamasis knyga.“ – paaiškino aktorius. Tačiau aktorius parodė savo atsidavimą vaidmeniui ir kitais būdais.

„Tiesa yra tokia, kad barzda buvo Harriso Fordo idėja.“ – atskleidė filmo prodiuseris Michael Green.

Dar vienas pakeitimas naujausiame režisieriaus Chris Sanders filme „Protėvių šauksmas“, lyginant su ankstesnėmis adaptacijomis, akivaizdi technologinė pažanga, leidusi naujai atgimti šuniui Bakiui – senbernaro ir Škotijos aviganio mišrūnui, kurį daugelyje scenų greta H. Fordo suvaidino kaskadininkas Terry Notary.

„Kai man buvo aštuoneri metai aš pažiūrėjau „Žvaigždžių karus“ ir jis [Harrisonas Fordas] buvo kiečiausias bičas kokį buvau matęs.“ – pripažino T. Notary. „Jis buvo vyresnis brolis, kurį norėjai turėti. Jis buvo gynėjas, herojus, juokingas ir gražus bičas. Tas, kuriam atitenka mergina. Maniau ir manau, kad jis yra šaunus vyrukas.“

„Kas nenorėtų su Harrisu išgerti alaus?“ – tęsė jis. „Mes paragavome kartu viskio… mes ką tik maloniai paragavome viskio ir šiltai pasikalbėjome apie aktorystę.“

Naudodamas specialią judesius fiksuojančią technologiją, aktorius T. Notary vaidino scenose greta Harrisono Fordo, mėgindamas kuo tiksliau įkūnyti Bakį kūne ir dvasioje.

„Buvo tikras iššūkis būti šalia Fordo ir leisti jam pamiršti, kad aš esu žmogus, būti šunimi. Ir kai mes tai padarėme, tai buvo magija.“ – prisimena Terry Notary.

Ir panašu, kad šis susižavėjimas vienas kito vaidyba buvo abipusis.

„Terry Notary puikiai pagauna teniso kamuoliuką, daug geriau nei tikras šuo.“ – juokavo H. Fordas. „Aš turiu galvoje, kad buvo tikrai puiku dirbti kartu. Tai buvo didžioji dalis malonumo dirbant šiame projekte.“

Įspūdingas nuotykių filmas „Protėvių šauksmas“ kinuose nuo vasario 21 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles