Trilerio „Tuk tuk tuk“ režisierius Eli Rothas: „Seksas sugrįžta į didžiuosius ekranus“

Trilerio „Tuk tuk tuk“ režisierius Eli Rothas: „Seksas sugrįžta į didžiuosius ekranus“

Nors ir sulaukė prieštaringų vertinimų, filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ įrodė, kad publika vėl trokšta erotikos ir jaudulio kino salėje. Naujojo kankinimų ir erotikos prisotinto trilerio „Tuk tuk tuk“ (angl. „Knock Knock“) režisierius Eli Rothas aiškina tokį norą paprastai – kaip ir mados pasaulyje, kine viskas vyksta cikliškai. „Seksas sugrįžta į didžiuosius ekranus. Jis jau užkariavo internetą, jo pilna serialuose. Tik nesuklyskite, publikai nereikia pornografijos, kurios pilnos pakampės, ji nori per kūną bėgiojančių šiurpuliukų“, – teigia jis.

Dviem „Nakvynės namų“ siaubo filmais išgarsėjęs kino kūrėjas šįsyk žiūrovų simpatijas užsitarnauti ketina su nesenstančiuoju Holivudo aktoriumi Keanu Reevesu. Mažai kam žinoma, tačiau „Tuk tuk tuk“ – tai neitin garsaus 1977-ųjų siaubo filmo „Death Game“ interpretacija. Dvi gražuolės, kurias įkūnijo Ana De Armas ir E.Rotho žmona Lorenza Izzo, per liūtį įsiprašo į išvaizdaus architekto Evano (akt. K.Reevesas) namus. Tačiau paaiškėja, kad sušilti ir apdžiūti vedusio vyro namuose nutarusios moterys arbata ir pokalbiais nepasitenkins. Labai greitai paaiškėja, kad intymiais žaidimais virtęs flirtas – žiauraus jų plano dalis.

„Norėjau sukurti filmą, kuriame viską lemtų aktorių atsidavimas ir meistriškumas. Nenorėjau žudymo, bjaurasties, kraujo. Žinau, kad praeityje tuo pasižymėjau, tačiau norėjau keistis, juolab ir pats subrendau, esu vedęs. Pamaniau, kad dar nebuvo 1987-ųjų „Fatališkas potraukis“ (angl. „Fatal Attraction“) versijos, tinkančios moderniam žiūrovui.

Norėjau sukurti filmą, kuris patiktų 20-metėms merginoms, kad jos suprastų herojes. Ir tuo pačiu norėjau, kad vedę vidutinio amžiaus vyrai galėtų įsijausti į istoriją ir suprastų Keanu herojaus poziciją“, – „The Guardian“ kalbėjo E.Rothas. Leidinio kino apžvalgininko Damono Wise’o teigimu, „Tuk tuk tuk“ scenarijus žengia gerokai toliau siaubo ir kankinimų kryptimi nei „Fatališkas potraukis“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Michaelas Douglasas, tačiau trilerį jis įvertino palankiai, kviesdamas žiūrovus pamatyti juostą ir „prisijungti prie orgijos“.

Kartais nederėtų atidaryti durų nelauktoms viešnioms, net jei jos labai simpatiškos. Neprognozuojamą viliokių ir jų aukos žaidimą įtempto siužeto trileryje „Tuk tuk tuk“ Lietuvos publika galės išvysti nuo rugsėjo 4 dienos.

Filmo „Tuk tuk tuk“ anonsas (N-16):

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles