Idris Elba prisijungia prie miuziklo „Katės“ kino adaptacijos

Idris Elba prisijungia prie miuziklo „Katės“ kino adaptacijos

Tęsinių, šalutinių projektų  ir perdirbinių danguje nusimato dar viena žvaigždė – adaptuojamas miuziklas „Katės“ (angl. „Cats“). Tai vienas sėkmingiausių visų laikų Vest Endo ir Brodvėjaus miuziklų, kuriam muziką kūrė Andrew Lloydas Webberis, o per visą savo 37 metų istoriją „Katės“ uždirbo daugiau, nei trečdalį milijono dolerių.

Dabar prie adaptacijos prisijungia „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) bei „Toro“ (angl. „Thor“) aktorius Idris Elba. Skelbiama, kad derybos jau artėja prie pabaigos ir, jei viskas pasiseks, Elba atliks nusikaltėlio genijaus Makavičio vaidmenį.

Nors pastaraisiais metais Idris Elbos populiarumas stipriai kyla, filme jis nebūtų vienintelė A klasės žvaigždė – „Kačių“ aktorių sąraše įrašytos ir tokios garsenybės kaip Ianas McKellenas, Jennifer Hudson, Jamesas Cordenas bei Taylor Swift. Miuziklą režisuoti patikėta Tomui Hooperiui, kūrusiam „Vargdienius“ (angl. „Les Miserables“), o filmavimo darbai Londone prasidės dar šiemet.

Miuziklą 1998-aisiais jau bandyta adaptuoti į filmą (tiesa, kino teatruose jis net nepasirodė), tačiau panašu, kad šis bandymas kur kas rimtesnis. Juostos kinuose tikėtis galime 2019-aisiais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles