Pasirodė pirmasis filmo „Destroyer“ anonsas: Nicole Kidman beveik neatpažįstama

Filmo „Destroyer“ (liet. „Naikintoja(s)“) pirmasis anonsas daugiausiai dėmesio pritraukia ties puikiai aktorės Nicole Kidman atskleistais „tamsiaisiais“ aktoriniais gabumais. Šis filmas jau buvo rodytas Telurido ir Toronto filmų festivaliuose ir N. Kidman, kuri juostoje beveik neatpažįstama, sulaukė daugybės liaupsių už šį vaidmenį. Kai kurie kritikai pareiškė, kad tai – bene geriausias N. Kidman, kaip aktorės, pasirodymas, o tai jau duoda nemažą įvertinimą ir filmui „Destroyer“. Kitą mėnesį filmas bus rodomas „AFI“ filmų festivalyje, prieš gruodį sudrebinant kino teatrus.

„Destroyer“ pasakoja apie Los Andželo policijos departamento detektyvės Erinos Bell (N. Kidman) moralinę ir egzistencinę kelionę. Būdama dar jauna pareigūne, Erina buvo paskirta dirbti po priedanga vienoje grupuotėje, Kalifornijos dykumoje, o visa tai pasibaigė tragedija. Dabar grupuotės lyderis grįžo ir pareigūnė, vaikydamasi likusius grupuotės narius, kad nusigautų iki pat vadeivos, mintimis privalo sugrįžti į savo praeitį. Kaip matyti filmo anonse, visa tai pareigūnei Erinai nėra lengvas išbandymas. Tai jos susidūrimas su demonais, kurie sunaikino jos praeitį. Čia taip pat parodomos ir dvi laiko juostos, kur matoma jaunesnė Erina Bell dykumoje su gauja ir vėlesnis laikotarpis, kai viskas jau baigta ir Erina savo dukrai pasako: „Aš tenoriu padaryti vieną gerą dalyką.“ N. Kidman įkūnyta Erina patyrė daugybę išgyvenimų, o filmo anonse vos paliečiamas to paviršius, nors parodoma nemažai jos praeities detalių.

Viename naujesnių savo interviu, paklausta, kas aktorę paskatino vaidinti filme „Destroyer“, N. Kidman, teigė: „Man buvo įdomu vaidinti tokiame filme, kur dažniausiai viskas sukasi aplink vyrus,“ – komentavo aktorė ir paminėjo 70-ųjų kriminalinius trilerius. Šis vaidmuo aktorei yra visiškai priešingas nuo to, kokiuose amplua mums jau yra tekę matyti N. Kidman. Vaidindama Eriną, aktorė dėvi protezą, kuris pakeičia jos nosį ir kaulų struktūrą filme, kad aktorė pilnai įsijaustų į personažą ir ją užklupusius sunkumus. N. Kidman nemano, kad jos įvaizdis filme „Destroyer“ turėtų būti pagrindinis akcentas filme. Pasak aktorės: „Jeigu taip yra, tuomet aš nepadariau savo darbo tinkamai,“ – teigė ji.

Filmo „Destroyer“ režisierė – Karyn Kusama, o scenarijaus autoriai – Philas Hay‘us ir Mattas Manfredis. Juosta kino teatruose pasirodys gruodžio 25 d. ir čia mes taip pat išvysime Sebastianą Staną, Toby Kebbellą, Tatianą Maslany, Bradley Whitfordą, Jade Pettyjohn ir Scootą McNairy‘į Kol laukiame šio ne visai šventinio filmo Kalėdinės premjeros, kviečiame susipažinti su „Destroyer“ anonsu:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Jurg / 2019 balandžio 6

    Sjaubingai nevykęs filmas