Kevinas Hartas vaidins „Monopolio“ filme

Kevinas Hartas vaidins „Monopolio“ filme

Kevinas Hartas pasirašė sutartį vaidinti pagrindinį veikėją filme, kuris bus paremtas „Monopolio“ stalo žaidimu. Pasak „Deadline“, K. Hartas prisijungė prie ilgai planuoto ir siūlyto projekto komandos, kurioje yra ir Timas Story. Režisierius kūrė tokius filmus kaip „Ilgas pasivažinėjimas“ (angl. „Ride Along“) bei „Vakarinė mokykla“ (angl. „Night School“), kuriuose vaidino ir prie kūrybinių darbų prisidėjo pats K. Hartas. Daugiau detalių apie filmą nėra atskleista, bet yra žinoma, kad tai bus vaidybinis filmas, o ne animacinis.

K. Harto populiarumas šią savaitę buvo gerokai sustiprėjo po to, kai buvo išleistas filmas „Geroji pusė“ (angl. „The Upside“), kuriame jis vaidina buvusį nusikaltėlį, pasamdytą prižiūrėti neįgalų turtuolį, kurį įkūnija Bryanas Cranstonas. Nepaisant vidutiniškų kritikų atsiliepimų apie filmą, jo premjeros savaitgalį JAV jis buvo pirmoje vietoje pagal uždirbtą pelną, kuris siekė 25 milijonus JAV dolerių.

Žaislų gamintojas „Hasbro“, kuriam priklauso „Monopolio“ bei „Transformerių“ prekybiniai ženklai, jau dešimt paskutinių metų norėjo pradėti kurti šį filmą. Vienas iš ankstesnių projektų buvo nusitaikęs į Ridley Scottą kaip režisierių, kuomet kitas, planuotas 2015 metais, turėjo būt statomas pagal filmo „Gataka“  (angl. „Gattaca“) scenaristo Andrew Niccolo rašytą scenarijų. Dabartinės filmo istorijos užuominos kalba tik apie tai, kad jame bus pasakojama berniuko, norinčio užsidirbti turtus, istorija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles