Pirmasis „Džono Viko 3“ anonsas jau čia

Mus pagaliau pasiekė pirmasis filmo „Džonas Vikas 3“ (angl. „John Wick 3: Parabellum“) anonsas. „Lionsgate“ paskutines porą dienų žadėjo ir tuo pačiu slėpė pirmojo anonso išleidimo datą. Bet kaip ir buvo žadėta, pirmieji kadrai iš trečiojo filmo apie legendinį samdomą žudiką jau čia. Šį kartą jis tampa nebe medžiotoju, bet medžiojamu, ir turi kovoti dėl savo gyvybės bėgdamas, nes už jo galvą yra pažadėta 14 milijonų dolerių. O tai gali reikšti tik vieną– žus tikrai daug žmonių.

Tai bus vienos iš netikėčiausių modernaus amžiaus trilogijų kulminacija ir jeigu ji pasiseks kaip ir pirmosios dvi, tai gali tapti net pačia geriausia paskutinių metų veiksmo filmų trilogijų. Keanu Reeveso filmų serija 2014 metais prasidėjo tyliai ir daugelio net nepastebėta, nes studija į reklamą nebuvo įdėjusi pakankamai lėšų ir dėmesio. Tačiau kaip burbuliukai galiausiai iškyla į vandens paviršių, taip ir geri filmai negali likti nepastebėti bei nustumti į šalį. Kritikams jis patiko, o tie, kuriems jį pavyko pamatyti, tiesiog negalėjo draugams jo nerekomenduoti.

Džono Viko filmai kino studijai bendrai uždirbo 259 milijonus JAV dolerių, iš kurių, pirmosios dalies buvo 88 milijonai JAV dolerių, o antrosios – 171 milijonai JAV dolerių. Visus tris filmus režisavo Chadas Stahelskis ir nuo antrojo filmo režisavo pats vienas, todėl trečiojoje dalyje galime tikėtis tik dar daugiau veiksmo ir dar įspūdingesnio Džono Viko. Tarp aktorių taip pat galime pamatyti Ianą McShane’ą, Ruby Rose, Lance’ą Reddicką, Laurence’ą Fishburneą iš „Matricos“ (angl. „The Matrix“) trilogijos, Halle Berry ir daugelį kitų. Filmas kino teatrus pasieks jau gegužės 17 dieną, o jo anonsą galite pamatyti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles