„Žmogus iš plieno“ bus pelningesnis nei „Betmenas prieš Supermeną“

„Žmogus iš plieno“ bus pelningesnis nei „Betmenas prieš Supermeną“

Studijos „Warner Bros.“ filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“) taps mažiau pelningas nei kitas studijos filmas, 2013 metais išleistas „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“). Apie tai praneša kompanija „SNL Kagan“ atlikusi tam tikrus tyrimus ir skaičiavimus, susijusius su šiais projektais.

Skaičiavimai parodė, jog po pasirodymo kinuose, licencinių diskų pardavimų ir teisių pardavimo televizijoms studija iš savo naujausio filmo užsidirbs 278 mln. dolerių. Tuo tarpu „Žmogus iš plieno“ studijai buvo atnešęs 300 mln. dolerių pelno.

„Žinoma, situacija studijai „Warner Bros. klostosi ne itin palankiai. Jie matyt tikėjosi, jog filmo skaičiai bus panašūs į filmo „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“) pasirodymą, nes filme „Betmenas prieš Supermeną“ pasirodė trys žymiausi „DC“ komiksų veikėjai – Supermenas, Betmenas ir Nuostabioji moteris.“ – tyrimo rezultatus pakomentavo analitikas Wade‘as Holdenas.

Filmo kūrėjai į viską žiūri pozityviai. Jie net neišsigando to, jog per antrąjį rodymo savaitgalį juostos pajamos krito net 70 procentų. Tačiau patirdama fiasko ir nusivylimą su šiuo projektu, studija turės mažinti būsimų filmų biudžetus. Sklinda gandai, jog studija yra netgi pasiryžusi kiekvienais metais mažinti savo išleidžiamų filmų skaičių.

Kol kas „Betmenas prieš Supermeną“ visame pasaulyje užsidirbo 720 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles