Kino kritikai liaupsina trečiąjį „Kapitono Amerikos“ filmą

Kino kritikai liaupsina trečiąjį „Kapitono Amerikos“ filmą

Kino studija „Walt Disney“ savo filmą „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) Šiaurės Amerikoje pirmą kartą parodė  profesionaliems kino kritikams, kurie po peržiūros buvo ne tik kad labai patenkinti, bet ir apdalino juostos kūrėjus pozityviais komentarais ir liaupsėmis.

„Filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ išskirtinai geras. Jis kažkokiu momentu didesnis už „Keršytojus“ nei praėjusios „Keršytojų“ dalys. Aš labai stengiausi nelyginti šio projekto su filmu „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“, tačiau tai sunku. „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ žymiai geresnis už pastarąjį dėl to, jog jame yra tai, ko trūko anam filmui – pramogos. Pagrindinis filmo mūšis – tai kažkas nerealaus. Kaip visi ir spėliojo, Žmogus-voras tiesiogiai pavogė visą šou“ – savo Twitter paskyroje parašė apžvalgininkas Michalas Sempsonas.

„Juosta „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ nuostabi. Tiesiog nuostabi. Dabar ji antroje mano matytų „Marvel“ filmų vietoje. Daug geriau už „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“, tačiau visgi filmas pralaimi „Deadpoolui“. „Žiemos karyje“ buvo geresnė istorija, tačiau čia geresnis veiksmas“ – savo įžvalgas parašė portalo „Collider“ recenzentas Johnas Campea.

„Filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ vertas visų savo pinigų. Man labai patiko naujasis Žmogus-voras. Chadwickas Bosemanas tiesiog nuostabus Juodosios panteros vaidmenyje. Nekantrauju pamatyti solinis filmą su juo. „Kapitone Amerikoje: pilietiniame kare“ visi susidūrimai tokie įspūdingi būtent dėl to, jog žiūrovai prijaučia herojams. Tai ne tiesiog geri vaikinai muša blogiečius.“ – rašo recenzentas Stevenas Weintraub.

Bendrai, visose recenzijose matosi naujojo „Kapitono Amerikos“ palyginimas su „Betmenu prieš Supermeną“, tačiau visur savo pranašumu ir kokybės atžvilgiu laimi būtent pirmasis. Daugelyje apžvalgų giriamas ir puikus Žmogaus-voro pristatymas.

Filmas „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ į visus pasaulio kino ekranus atkeliaus jau gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles