Antrasis „Žvaigždžių kelio: į begalybę“ anonsas žada rimtesnį filmą nei anksčiau

Filmas „Žvaigždžių kelias: į begalybę“ (angl. „Star Trek: Beyond“) pasiskolino vieną populiariausių naujų šių metų filmų savybių, kuomet pirmasis projekto anonsas žiūrovus įsiutina, o naujesni anonsai sudomina (naujausias to pavyzdys – „Vaiduoklių medžiotojai“). „Paramount“ studijos filmas seka būtent šiuo keliu.

Po pirmojo trečiosios „Žvaigždžių kelio“ dalies anonso žiūrovai nesuprato, ką keistai entuziastingai pateiktas filmas norėjo parodyti, ypač žinant tai, kad ankstesnės franšizės dalys buvo ganėtinai tamsios. Naujoji filmo reklama, tuo tarpu, gerbėjams leidžia atsipūsti. Anonsas yra kur kas labiau sufokusuotas ir rimtesnis, žadantis ne mokslinės fantastikos komediją, o rimtai į savo istoriją žiūrintį filmą.

Anonse tuo pačiu yra pristatoma ir pagrindinė filmo istorija, kuomet vidury savo penkis metus trunkančios kelionės „Enterprise“ erdvėlaivio įgula yra užpuolama paslaptingų būtybių, nubloškiančių juos į nepažįstamą planetą. Joje įgula privalo kovoti su Idris Elba įkūnijamu filmo antagonistu.

Naujojo „Žvaigždžių kelio“ filmo režisierius Justin Lin, geriausiai pažįstamas kaip „Greitų ir įsiutusių 7“ kūrėjas, pažadėjo, kad juostoje bus stengiamasi kurti naujas istorijas, ne nevykusiu būdu pateikti franšizės gerbėjams jau pažįstamas siužeto linijas kaip J.J. Abramsas padarė antrojoje „Žvaigždžių kelio“ dalyje.

Filme be I. Elba taip pat pasirodys Chrisas Pine‘as, Zoe Saldana, Zachary Quinto, Simonas Peggas ir kiti.

Filmo premjera – liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles