Vėžliukai nindzės vėl sugrįš su nauju animaciniu filmu

Vėžliukai nindzės vėl sugrįš su nauju animaciniu filmu

Vėžliukai nindzės planuoja jau ketvirtą sugrįžimą į kino ekranus. „Nickelodeon“ studija bendradarbiaus su „Point Grey Pictures“ komanda, kuri buvo atsakinga už projektus „Dešrelių balius“ (angl. „Sausage Party“) bei „Dabar jau tikrai šikna“ (angl. „This is the End“), kad pateiktų naują perdirbinį su populiariais veikėjais.

Nors vėžliukai nindzės šmėžuoja pop kultūroje jau daugiau nei tris dešimtmečius, auditorija vis dar domisi šiais veikėjais. Nuo 1990-ų metų išleisti šeši filmai per tris atskiras serijas surinko daugiau nei milijardą dolerių, o patys vėžliukai taip pat keitėsi iš senųjų filmų guminiuose kostiumuose, į vienkartinį kompiuteriu animuotą perdirbinį 2007-aisiais  ir paskutinius du režisieriaus Michaelo Bay’aus prodiusuotus projektus, kuriuose tikroviškiau atrodantys vėžliai buvo įpiešti į vaidybinį filmą.

Nors paskutinysis šios filmų serijos darbas „Vėžliukai nindzės: Šešėlių įkaitai“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows“) nepaliko laimingų nei kritikų, nei žiūrovų, tačiau „Nickelodeon“ studija įkvėpė serijai šviežios gyvybės su naujais animaciniais serialais. Būtent jie ir planuoja vėl sugrąžinti vėžliukus nindzes į ekranus ir šįkart, sekant 2007-ųjų perdirbinio pavyzdžiu, kaip animacinis filmą. Negana to, „Nickelodeon“ bendradarbiauja su „Netflix“ dar vienam papildomam serijos projektui, kuris keliaus tiesiai į internetinę platformą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles