„Sostų karai“ pasiekė pavojingą rekordą

„Sostų karai“ pasiekė pavojingą rekordą

Po mėnesio savo septintąjį pradėsiantis serialas „Sostų karai“ prie savo ilgo rekordų sąrašo prijungė dar vieną unikalų pasiekimą: pasak leidinio „Entertainment Weekly“, jokiame filme ar seriale iki šiol vienu metu nebuvo padegta tiek kaskadininkų, kiek buvo padegta naujajame sezone.

Leidinys patvirtina tai, ką atspėti nėra sunku – tiek daug aktorių vienu metu buvo padegta dėl to, kad serialas filmavo didžiųjų drakonų spjaudymąsi ugnimi. Anot šį reginį suorganizavusio Rowley Irlamo, vienu metu buvo padegta net 20 aktorių. Pasak jo, prie šio skaičiaus prisiartina nebent tokie filmai kaip „Gelbstint eilinį Rajeną“ (angl. „Saving Private Ryan“) ir „Narsioji širdis“ (angl. „Braveheart“), kuriuose buvo padegta, atitinkamai, 13 ir 18 kaskadininkų. Taigi „Sostų karai“ šį keistą rekordą pasiekė išties užtikrintai.

Vienoje iš scenų, pasak straipsnio, buvo pasiektas panašus rekordas – ugnis vienu metu degė net 73 skirtingose vietose, o jos suvaldymui reikėjo didžiulių pastangų.

R. Irlamas pabrėžia, kad su ugnimi susiję triukai yra ypač pavojingi net ir naudojant moderniausias technologijas su labiausiai patyrusiais profesionalais. Aktoriai gali nukentėti netyčia įkvėpę liepsnas, o net ir užgesinus ugnį kurį laiką išlieka pavojus, jog drabužiai gali dar kartą užsiliepsnoti, dėl ko toks rekordas galiausiai kelia dar didesnį įspūdį.

Septintasis ir priešpaskutinis „Sostų karų“ sezonas prasideda liepos 16 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles