„Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ pradėjo su milžinišku premjeriniu savaitgaliu

„Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ pradėjo su milžinišku premjeriniu savaitgaliu

Praėjęs savaitgalis tikrai sudrebino kino teatrus 2022 metais. Naujasis „Marvel“ filmas „Daktaras Streindžas beprotybės multivisatoje“ (angl. Doctor Strange in the Multiverse of Madness) tapo Nr. 1 filmu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje ir per pirmąjį savaitgalį, įskaitant ir išankstinius seansus įvairiose rinkose, filmas surinko 449,8 milijonus dolerių, iš jų – 187,4 mln. buvo surinkti Š. Amerikos rinkoje. Tai antras pagal pelningumą startas viso pandeminio laikotarpio metu. Turbūt jau saugu sakyti, kad kino teatrai gerokai atsigavo po juos itin sukrėtusios Covid-19 pandemijos.

Toks stiprus startas taip pat pažymi ir itin stiprų kino vasaros startą. Kaip žinia, vasaros blokbasteriai tradiciškai pradedami rodyti būtent nuo gegužės ir pirmojo startas dažnai užduoda gerą (arba blogą) toną ateinantiems filmams. Naujojo Dr. Streindžo debiutas šiais metais, kol kas, yra antras pagal gerumą, bet neabejotina, kad po antrojo savaitgalio (ir šios savaitės) filmas jau aplenks pagrindinį savo konkurentą – „Betmeną“, kuris yra surinkęs apie 786 mln. dolerių visame pasaulyje. Taigi, galima numanyti, kad filmas taps pirmuoju 2022 metų milijardieriumi.

Net nėra abejonių, kad Daktaras Streindžas kino ekranuose stovės dar tikrai ilgai, nes net ir po 3 savaičių į kinus atkeliaujantis „Asas Maverikas“ (angl. Top Gun Maverick) su Tomu Cruise nėra laikomas tiesioginiu ar ypatingai stipriu konkurentu. Turbūt didžiausią žalą pajamoms padarys už kiek daugiau nei mėnesio pasirodysiantis „Juros periodo pasaulis. Viešpatavimas“ (angl. Jurassic World: Dominion), bet iki jo pasirodymo praies net 5 savaitės i prognozuojama, kad Daktaras Streindžas jau turėtų būti surinkęs nemažiau 1,5 mlrd. Dolerių visame pasaulyje. Bene realistiškiausias taškas, kada Streindžas paliks kino teatrus – liepos 8 diena (ar šiek tiek prieš tai), nes tada kinus drebins jau kitas „Marvel“ filmas – „Toras. Meilė ir griaustinis“ (angl. Thor: Love and Thunder). Jame, beje, taip pat netruks įvairių personažų ir jis taip pat plės multivisatos istoriją, taigi, tikėtina, kad būtent šis filmas ir režisierius Taika Waititi perims estafetę.

Na, bet kaip bus iš tikrųjų, sužinosime jau netrukus, o kol kas kinuose karaliaujanti antroji „Daktaro Streindžo“ dalis, sprendžiant iš jo pirmtakio „Žmogaus-voro: nėra kelio atgal“ (angl. Spider-man: No Way Home), neplanuoja lengvai užleisti salių mažesniems konkurentams.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles