Tomas Hollandas atskleidė, su kokiu personažu jis norėtų suvienyti jėgas kitame „Žmogaus-voro“ filme

Tomas Hollandas atskleidė, su kokiu personažu jis norėtų suvienyti jėgas kitame „Žmogaus-voro“ filme

Kitą penktadienį debiutuos naujausia dar vieno „Marvel“ personažo juosta „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“). Visi gerbėjai jau tikrai žino, kad Žmogui-vorui filme draugiją palaikys ir savotišku mentoriumi taps kita „Marvel“ žvaigždė – Geležinis žmogus.

21-erių aktorius Tomas Hollandas pasirašė kontraktą, kuris garantuoja, jog Žmogų-vorą jis vaidins dar dvejuose tęsiniuose, ir panašu, kad bent jau viename iš jų jis gali pasiūlyti keletą idėjų. Jaunasis aktorius prasitarė, kad kitame Žmogaus-voro filme jis norėtų šalia matyti kitą „Marvel“ superherojų – Skruzdėliuką. Tenka pripažinti, kad ši idėja skamba išties neblogai.

Į žurnalisto užduotą klausimą aktorius atsakė: „Aš asmeniškai norėčiau, jog kitoje dalyje man draugiją palaikytų Skruzdėliukas. Juk būtų smagu išvysti maža Žmogų-vorą, kuris sugebėtų karstytis ne tik dangoraižio sienomis, bet ir „Coca-Colos“ kamšteliu“.

Antrąją naujojo „Žmgoaus-voro“ dalį planuojama sukurti 2019 metais ir joje Geležinį-žmogų tikrai turės pakeisti kita „Marvel“ komiksų visatos žvaigždė, taigi Žmogaus-voro ir Skruzdėliuko duetas yra tikrai realus. Tačiau reikia nepamiršti, jog „Žmogaus-voro“ tęsinys seks po ketvirtosios „Keršytojų“ dalies, o joje – didelė tikimybė, kad dalis „Marvel“ superherojų neišgyvens, tarp kurių gali patekti ir tas pats Skruzdėliukas.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles