Striptizo šokėją komedijoje „Mergų balius“ vaidinusiam modeliui pusę filmo teko būti lavonu

„Tapti holivudinio filmo aktoriumi puiku, tačiau tikrai nesididžiuoju tuo, kad pusę filmo man teko vaidinti lavoną“, – juokiasi Ryanas Cooperis. Jį jau nuo šio savaitgalio bus galima pamatyti vaidinantį striptizo šokėją nuotaikingoje komedijoje „Mergų balius“, o drauge su juo ekrane pasirodys ir tokios žvaigždės, kaip Scarlett Johansson, Demi Moore bei roko atlikėjo Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz.

Filmo siužetas patiks tiems, kas vis dar su šypsena prisimena komedijas „Sunokusios pamergės“ bei „Blogos mamos“. „Mergų balius“ – tai istorija apie S. Johansson herojės mergvakarį Majamyje. Savaitgalis prasideda gana santūriai, tačiau vakarėlis įsisiūbuoja. Deja, pačiame linksmybių įkarštyje nutinka nelaimė: striptizo šokėjas, netyčia trenkęs galvą į atbrailą, numiršta. Žinoma, po viso išgerto alkoholio, jų naudojami problemos sprendimo būdai nelabai suderinami su sveiku protu. Užtat iki ašarų juokingi.

„Galima sakyti, jog man net nereikėjo vaidinti. Šokti striptizą moku ir taip, o būti lavonu irgi nėra labai sudėtinga. Draugai vis patraukia per dantį sakydami, kad numirėlį suvaidinti gali bet kas, bet tai suvaidink tu jį ne bet kokį, o gražų!“ – per filmo pristatymo spaudos konferenciją ironiškai pareiškė R. Cooperis.

SOMETIMES!! I smile in pictures. @gavinoneillphoto @bobbybujisicmakeup @therealpaullamb

A post shared by Ryan Cooper (@mrryancooper) on

Tiesa, jis nėra toks jau naujas kino pasaulyje. 31-erių vyras, kuris išgarsėjo kaip „DKNY Jeans“, „Armani“, „Hugo Boss“ modelis, jau yra ne tik vaidinęs anksčiau, bet ir sėdėjęs prodiuserio bei režisieriaus kėdėse. Prieš patekdamas į šou verslo pasaulį jis šešerius metus gyveno iš staliaus duonos.

Nors turi šeimą ir mažą dukrą, R. Cooperis nemažai laiko praleidžia sporto salėje: kilnoja svarmenis ir lanko Tae Kwon Do treniruotes, o įspūdingą savo fizinę formą mėgsta demonstruoti socialiniuose tinkluose.

Training with @skyhealthnyc I gotta LAUGH so I don’t CRY! @jairpt @j_v_o_8

A post shared by Ryan Cooper (@mrryancooper) on

„Neįsivaizduoju savęs kažkurioje vienoje vietoje. Man reikia pokyčių, judesio, esu gyvas įspūdžiais ir naujais atradimais. Ir taip, mano herojus filme „Mergų balius“ – tikra priešingybė. Jis miręs, o aš – net per daug gyvas“, – toliau humoro jausmo nestokojo aktorius.

Siautulinga komedija „Mergų balius“, primenanti juostas „Sunokusios pamergės“ ir „Blogos mamos“, Lietuvoje pradedama rodyti liepos 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles