„Meilės, mirties ir robotų“ anonse pristatomos 9 skirtingos istorijos

Ne tik kritikų, bet ir visų „Netflix“ vartotojų animacinis serialas „Meilė, mirtis ir robotai“ (angl. Love, Death + Robots) grįžta trečiajam sezonui. Serialas viso pasaulio gerbėjus sužavėjo savo išskirtinumu ir ne tik skirtingų animacijų pasirinkimu, o ir tuo, kad bent po vieną seriją surežisuoja puikiai žinomi kūrėjai. Jų, beje, trečiajame sezone taip pat netrūks.

Trečiasis „Meilės, mirties ir robotų“ sezonas turės 9 serijas. Taigi, per pus mažiau, nei pirmasis sezonas ir viena serija daugiau, nei antrasis. Naujausiame sezone išvysime ryklių medžioklės nuotykiu, apokaliptinę zombių satyrą, labai evoliucionavusias škotiškas žiurkes ir sirenų giesmes, kurios, visgi, neprivilioja riterių į žūtį. Tiesa, visi turbūt apsidžiaugs, nes sugrįš gerbėjų jau pamilti „Trys robotai“ (pasirodę antrojoje pirmo sezono serijoje).

Kalbant apie serialo kūrėjus, vienas labiausiai džiuginančių naujokų yra režisierius Davidas Fincheris, kuris pirmą kartą karjeroje režisavo animaciją. Taip pat, po pirmojo sezono serijos sėkmės sugrįš Alberto Mielgo, kuri serija „Liudininkė“ (angl. The Witness) atnešė jam net 3 Emmy statulėles. Taip pat, prie žinomų režisierių gretų prisideda ir Timas Milleris (Deadpoolo režisierius). Na, o naujokų gretas papildo ir Patricką Osborne‘ą, Emily Dean, Jerome‘as Chen ir kiti kūrėjai.

Serialas „Netflix“ platformą pasieks jau labai greitai, gegužės 20 dieną, tad su nekantrumu jo laukiame! O dabar, kviečiame vizualiai susipažinti su visomis devyniomis serijomis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles