Jasonas Stathamas su režisieriumi Guy Ritchie‘iu dirbs prie naujo veiksmo trilerio

Jasonas Stathamas su režisieriumi Guy Ritchie‘iu dirbs prie naujo veiksmo trilerio

Jasonas Stathamas, aktoriaus karjerą pradėjęs Guy Ritchie‘io filme „Lok, stauk arba šauk“ (angl. „Lock, Stock and Two Smoking Barrels“), vėl dirbs su režisieriumi naujame projekte. Šiuo metu pavadinimo dar neturinti juosta bus veiksmo trileris keršto tematika. Filmą kurs studija „Miramax“, gavusi teises kurti 2004-ųjų „Studio Canal“ originalo „Inkasatorius“ (pranc. „Le Convoyeur“) perdirbinį.

Filme išvysime šaltą ir paslaptingą veikėją H, dirbantį šarvuotų banko furgonų įmonėje, atsakingoje už milijonų dolerių pervežimą Los Andžele. Judėdami per įtemptą ir kruopščiai sudėliotą istoriją, veiksmą išvysime per kelių veikėjų perspektyvas.

„Nekantrauju šią istoriją perkelti į kino ekranus ir vėl dirbti su Jasonu, kol jo keliai dar gyvi“, – juokavo G. Ritchie‘is.

Paskutiniu metu G. Ritchie‘is dirbo prie „Disney“ „Aladino“ (angl. „Aladdin“), o kita jo juosta – „Džentelmenas“ (angl. „The Gentlemen“) su Matthew McConaughey pasirodys 2020-ųjų pradžioje. J. Stathamas šiuo metu daugiausiai dėmesio sulaukia kaip „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) žvaigždė.

„Antras bendras darbas su Guy Ritchie‘iu ir Jasonu Stathamu yra privilegija. Manome, kad senų draugų bendradarbiavimas sukurs tikros žanro klasikos toną“, – sakė „Miramax“ vadovas Billas Blockas.

Kol kas juostos pasirodymo data kinuose neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles