Aktorius Joaquinas Phoenixas neatmeta galimybės sugrįžti kaip Džokeris

Aktorius Joaquinas Phoenixas neatmeta galimybės sugrįžti kaip Džokeris

„Džokeris“ jau debiutavo ir dominuoja tiek kino teatruose, tiek naujienų antraštėse. Finansinius rekordus mušanti juosta tapo pelningiausiu spalio mėnesio filmu per premjerinį savaitgalį. Dar prieš pasirodant šiam projektui, „Warner Bros“ studija teigė, kad tai bus vienkartinis eksperimentas, neprijungtas prie jokios komiksų visatos, tačiau dabar, kai rezultatai yra tokie teigiami, visiems kyla klausimas – ar gausime dar?

Viename iš neseniai pasirodžiusių interviu po filmo išleidimo, ikonišką komiksų herojų įkūnijęs aktorius Joaquinas Phoenixas pripažino, kad jis neatsisakytų pasiūlymo dar kartą įlipti į Džokerio batus. Jis pripažįsta, kad jam sunku pamiršti šį vaidmenį ir ne kartą diskutavo su filmo režisieriumi Toddu Philipsu, ką dar būtų galima padaryti su šiuo veikėju.

Tai iš tikrųjų yra šiek tiek netikėtas aktoriaus pasisakymas, žinant jo buvusį nusistatymą prieš komiksų filmus bei tęsinius. Prieš kelis metus J. Phoenix‘as buvo pakviestas vaidinti Daktarą Streindžą „Marvel“ filme, tačiau jis pasiūlymo atsisakė, nes nenorėjo būti pririštas prie didelės visatos, todėl vaidmenį perėmė Benedictas Cumberbatchas. Taip pat žinoma, kad aktorius niekada nesifilmuoja tęsiniuose. Kadangi jis iš dalies sulaužė pirmąją taisyklę, pasirodydamas vienkartiniame komiksų filme, gal tuomet tai ir nebus paskutinis kartas, kada matysime jo sukurtą Džokerį? Ypač, kai mes dar nežinome daug detalių apie ateinantį jaunojo Betmeno filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles