Naujausiame „Juros periodo pasaulio“ anonse atskleidžiamas naujas siužeto vingis

Artėjant birželiui internetą pasiekė dar vienas, jau trečiasis studijos „Universal“ projekto „Juros periodo pasaulis“ (angl. „Jurrasic World“) anonsas. Vaikystės prisiminimus sukeliantis filmas pasirodys jau tikrai greitai, tad ką parodo jau trečias anonsas? Beveik viską, ko nematėme anksčiau – dar daugiau dinozaurų, dar daugiau riaumojimo ir dar geriau paaiškina istoriją.

Ir taip naujasis anonsas pristato dar vieną siužeto vingį, kuris kiek atitolina istoriją nuo originalų. Tiesa, ne per daugiausiai, bet vis tiek. Taigi, parodyti vaizdai galiausiai užbaigia dėlionę, kuri ir taip nebuvo labai paini. Naujai išvesta dinozaurų rūšis, genetiškai modifikuota pabaisa bus tokia protinga, kad sugebės įsakinėti kitiems dinozaurams ir atsikratyti visų ją saistančių prietaisų, kuriuos įstatė žmonės. Būtent tokį vaizdą galima susidaryti pažiūrėjus šį anonsą. Ir ką jau kalbėti apie dar kelių parko atrakcijų pristatymą. Nepaisant to, kad anonsuojant išdėstyta nemažai siužetinės linijos, vis dar išlieka įvairių paslapčių. Tarkim, kaip viskas vystysis, kiek daug laiko bus skirta parko rodymui ir kiek dinozauro medžiojimui. Taip pat, kuo pagrindinio veikėjo sugebėjimas „bendrauti“ su dinozaurais yra susiję su siužetu. Tikrai daug klausimų, kuriuos, greičiausiai, galėsime atsakyti filmo metu.

Veiksmas naujojoje juostoje vyks praėjusios 22 metams po pirmojo filmo „Juros periodo parkas“ (angl. „Jurassic Park“), naujame ir veikiančiame parke Isla Nublar. Dabar jau smarkiai matosi, kad pagrindinis kūrėjų darbas šiuo metu – iki galo išdirbti specialiuosius efektus, kurie jau dabar yra ypatingai geros kokybės. Dar mėnuo ir viskas bus paruošta tiesiog tobulai.

Naujausioje dalyje pagrindinius vaidmenis atliks Chrisas Prattas, Bryce Dallas Howard, Nickas Robinsonas, Vincentas D‘Onofrio, Judy Greer ir kt.

„Juros periodo pasaulis“ pasaulio kino teatrus pasieks birželio 12 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles