Jamesas Wanas ir vėl imasi siaubo žanro

Jamesas Wanas ir vėl imasi siaubo žanro

Po stulbinančios filmo „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) finansinės sėkmės, režisierius Jamesas Wanas akimirksniu tapo vienu geidžiamiausių kino kūrėjų Holivude. Tačiau režisierius nenori atitolti nuo savo mėgstamiausio, siaubo, žanro, kuriame jis jaučiasi lyg žuvis vandenyje. Jis prodiusuos ir galbūt net pats atsistos už režisieriaus vairo devintojo dešimtmečio siaubo filmo „Padaras“ (angl. „The Entity“) perdirbinyje.

Originalus režisieriaus Sidney J. Fury filmas dienos šviesą išvydo 1982 metais ir buvo paremtas tikrais įvykiais, vykusiais aštuntojo dešimtmečio pabaigoje Kalifornijoje. Siužeto centre atsiranda tris vaikus auginanti Karla Moran (akt. Barbara Hershey), kuri vos suduria galą su galu. Tačiau didžiausios jos bėdos prasideda tada, kai ją užpuola ir išprievartauja nežinomas antgamtines jėgas turintis padaras. Gydytojas (akt. Ronas Silveris) po kruopščios moters apžiūros prieina išvados, jog ją kamuoja ne poltergeistas, o praeities demonai. Tuo tarpu iškviesti paranormalių reiškinių specialistai tvirtina, jog būtent vaiduokliai ir tampa jos visų nelaimių kaltininkais. Moteris su kiekviena diena vis labiau klimpsta į nežinomybę.

„Padarą“ prieš keletą metų režisierius Martinas Scrosese įvardijo kaip vieną baisiausių visų laikų siaubo filmų ir pridėjo jį į savo geriausių visų laikų siaubo žanro sąrašų vienuoliktuką. Jis kurį laiką net galvojo apie šio filmo perdirbinį, tačiau taip ir nesiryžo paliesti žanro klasikos.
Šis projektas ir vėl apjungs režisierių Jamesą Waną ir scenaristus brolius Hayesus. Jie jau kartu dirbo prie vieno sėkmingiausio mūsų dienų siaubo filmo „Išvarymas“ (angl. „The Conjuring“). Jie taip pat ruošia pastarojo tęsinį, kuris į kino ekranus turėtų atkeliauti kitais metais.

1982 metais parodęs siaubo filmas sugebėjo užsidirbti vos 13 milijonų dolerių tėvynėje, tačiau užsitarnavo kultinį statusą žanro mėgėjų tarpe. Kada prasidės perdirbinio filmavimas ir kada numatyta jo premjera, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles