Martinas Scorsese gali perimti Darreno Aronofsky projektą

Martinas Scorsese gali perimti Darreno Aronofsky projektą

Legendinio kino režisieriaus Martino Scorsese taikinyje atsirado istorinis epas „Generolas‘ (angl. „The General“), kuriame bus papasakota pirmojo JAV prezidento Džordžo Vašingtono istorija. Kino grandas gali perimti šį projektą iš režisieriaus Darreno Aronofky, kuris prieš keletą dienų nutraukė savo sutartį su kino kompanija „Red Granit Pictures“.

Režisierius Darrenas Aronofsky‘is dirbo prie šio projekto dar nuo 2012 metų, kai jo kino kompanija „Protozoa Pictures“ įsigijo teisės Adamo Cooperio ir Billo Collage parašytam scenarijui. Prieš ketverius metus „Nojaus laivo“ (angl. „Noah“) kūrėjas turėjo sutartį su studija „Paramount Pictures“, su kuria ir planavo kurti šį didingai atrodantį istorinį kino epą. „Tai būtų istorija „Menantis pikta“ (angl. „Unforgiven“) stiliumi, tik kad apie Vašingtoną“, – sakė režisierius Darrenas Aronofsky.

Šiuo metu teisės į scenarijų priklauso studijai „Red Granit Pictures“, kurios prodiuseriai bendradarbiavo su Martinu Scorsese prie jo 2013 m. pasirodžiusio filmo „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wallstreet“). Įdomu ir tai, kad Martinas Scorsese turi sutartį su studija „Paramount“, kuriai priklauso taip vadinama „pirmosios nakties“ teisė visiems būsimiems režisieriaus filmams. Tikėtina, jog būtent studija „Paramount“ su M. Scorsese priešaky sukurs ilgai atidėliotą biografinį filmą apie Džordžą Vašingtoną.

Žinoma, kada filmas pasirodys, priklausys ir nuo paties režisieriaus, kuris šiuo metu turi daugybę projektų. Kino kūrėjas baigia paskutinius darbus, susijusius su jo naujuoju filmu „Tyla“ (angl. „Silence“), kuris kino ekranus pasieks šių metų gale. Taip pat jo planuose filmas su Leonardo DiCaprio „Velnias baltame mieste“ (angl. „The Devil in the White City“) , „Airis“ (angl. „The Irishman“) su Alu Pacino ir Robertu De Niro priešaky bei biografinė juosta apie Teodorą Ruzveltą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles