Animaciniame filme “Avelės ir vilkai” atskleidžiama, kaip iš tiesų jaučiasi vilkas avelės kailyje

Jau balandžio 29 dieną posakis “vilkas avelės kailyje” įgis kiek tikslesnį įsivaizdavimą. Ypač tai aktualu mažiesiems kinomanams, mat istorija, kurią išvysime animacinėje juostoje “Avelės ir vilkai” parodys, kad tai, kaip suaugusieji aiškina šį reikalą – ne visuomet reiškia tai, kas jiems atrodo.

“Norėjome tiek mažiesiems, tiek suaugusiems parodyti, kad gyvenime dažnai nutinka kažkas, kas vyksta ne pagal taisykles. Katės užaugina šunų jauniklius, nusikaltėlis įsimyli gerų tėvų pavyzdingą dukrą, o dykumoje išauga nuostabaus grožio gėlė. Pasaulis tuo ir nuostabus, kad niekad nenuspėji, kaip viskas bus ir, juo labiau, kaip baigsis. Tai šiuo animaciniu filmu stensimės įrodyti ir žiūrovams”, – sako režisierius Maximas Volkovas, kuris taip pat kūrė jau gerai žinomą juostą “Sniego karalienė 2”.

Itin gražiai animuota ir lietuviškai įgarsinta juosta pasakos istoriją apie jaukiame slėnyje nuo seno gyveno nerūpestinga avių bendruomenė. Ją kalnai patikimai saugojo nuo išorinių pavojų, kol į netoliese esantį tarpeklį neatsikėlė gyventi vilkų gauja. Tiesa, jie kol kas turi svarbesnių reikalų nei avys: ilgametis jų vadas Magra paseno ir gaujai reikalingas naujas vedlys.

Čia ir prasideda įdomybės. Senovinė vilkų tradicija reikalauja, kad atsistatydinantis gaujos vadas išrinktų savo įpėdinį. Kandidatai tam yra du. Nuožmus ir negailestingas Beausis bei geraširdis ir šiek tiek nerangus Pilkis.

Pastarasis yra gaujos numylėtinis, tačiau norint tapti tikru vilkų vadu, reikalingos ir kitos būdo savybės, kuriomis Pilkis nepasižymi. Negana to, šių savybių nebuvimas pasėja dvejonių ir jo mylimosios Biankos galvoje.

Suprasdamas, kad gali prarasti labai daug, Pilkis nusprendžia kreiptis pagalbos į išmintingą kiškių žiniuonį. Pastarasis, ilgai nesispyriojęs, duoda Pilkiui stebuklingo „transformacinio gėrimo“. Laimingas Pilkis parbėga namo, išgeria mikstūrą ir… pavirsta avinu. Supratęs, kad tarp vilkų jam dabar tikrai ne vieta, Pilkis suranda naujus namus avių bendrijoje. Tuo tarpu naujuoju vilkų vadu išrinktas Beausis nutaria surengti išvyką į avių slėnį. Kartu su naujaisiais draugais Pilkis ima ruoštis vilkų antplūdžiui.

Kas nutiko po to ir kaip baigėsi ši intriguojanti istorija paaiškės jau balandžio 29 dieną. O čia galite pamatyti filmo “Avelės ir vilkai” anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles